Wpis z mikrobloga

@Gigamesh: Nadal wizja przyszłości, w której ludzie będą dążyć do całkowitej eksterminacji każdej napotkanej inteligentnej rasy, jest bardziej prawdopodobna od tej, że będą się starać z jakimiś tam kosmitami dogadywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mr_Hand_of_Fate: poza tym skoro taka stylistyka jak z horroru z 1997 pt. "Horyzont czasu" jest ponoć zaliczana do uniwersum Warhammer'a...to w sumie przedstawiona tam wizja przyszłości wydaje się być nawet realistyczna, i wcale nie taka kiczowata ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: Event Horizon? Nie wiedziałem, że ktoś to tak przetłumaczył :)
Scenarzysta i reżyser przyznali się do inspiracji WH40K, ale film nie jest uznawany oficjalnie jako część tego uniwersum, choć pasuje całkiem nieźle.
  • Odpowiedz
@zdzislaw_in: Ja zacząłem od gier komputerowych - nieco już leciwa seria Dawn of War 1 i 2 z dodatkami (unikaj DoW3), polecam też Space Marine, Mechanicus, Battlefleet Gothic Armada 1 i 2. Poza tym fan filmy oraz oficjalne adaptacje z Warhammer + (ale lepiej oglądać na lewo), poza tym jest sporo dobrych książek (Hellsreach, Duchy Gaunta, Eisenhorn) i komiksów (Bloodquest, Will of Iron). Jeśli się zainteresujesz to na pewno wciągnie Cię
  • Odpowiedz