Wpis z mikrobloga

@Cesarz_Polski: @Dalmierz_Ploza: prawidłowa kolejność to: znalezienie lekarza i zrobienie badań (lub dostanie kontaktu od OSK), wyrobienie PKK, kurs + egzamin teoretyczny, egzamin praktyczny, opłata za prawo jazdy, dokument zostaje zamówiony, odbiór prawa jazdy.

Najważniejsze to zapłacenie za wydanie prawka, bo inaczej będzie się czekało i czekało, a dokument nie zostanie zamówiony.
Teoretycznie PKK da się załatwić online i zazwyczaj nie dostaje się go od ręki, ale urzędy czasem
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: Badania lekarskie -> urząd komuinikacji PKK -> Zapisanie się na egzamin z teorii w word -> Zdanie egzaminu -> Zapisanie się na kurs w jakimś osk -> Zaczęcie jazd -> Skończenie kursu -> Zapisanie się na egzamin praktyczny -> Zdanie egzaminu praktycznego -> Odebranie plastiku

Najszybsza droga do uzyskania kat. A
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: @KolczyQ:

Najważniejsze to zapłacenie za wydanie prawka, bo inaczej będzie się czekało i czekało


A ja miałem śmieszna sytuację bo opłaciłem za prawko i czekałem i czekałem. Okazało się że muszę wydrukować #!$%@? potwierdzenie tego opłacenia i tak czy inaczej musiałem iść do urzędu komunikacji z tą kartką.
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: jedyna różnica jest taka, że nie musisz robić w OSK kursu na teorię. Bierzesz od razu materiały do nauki (dostęp do strony z testami) i uczysz się już do egzaminu teoretycznego.
  • Odpowiedz