Wpis z mikrobloga

@vealen0: iPad 8 generacji. Rozważałem 9gen ale wolałem przycebulic i kupić używana 8 w stanie idealnym na gwarancji gdyż różnice są bardzo znikome między tymi modelami. Delikatnie 9 gen ma lepszy aparat i ma True Tone i to chyba tyle, a w kieszeni zostało 400zl
@KlejnotSiedlec: no powiem ci ze jestem w szoku ze są ludzie co kupują sama klawiaturkę bez touchpada, przecież z logicznego punktu widzenia to wydaje się być głupotą.

@Kolorowezworki: oj tam :p przy moim użytkowaniu to bez różnicy

@trujacybluszcz: dziękuje ()

@Speeedy: póki co nie zauważyłem czegoś takiego, ale użytkuje dopiero od dzisiaj także oby mi się nie przytrafiło
@damian_22: Myśle ze działa to tak samo jak na MacBooku, w każdej apce masz kursor i sterujesz wszystko gestami elegancko i przyjemnie, dosłownie przemiana z tableta na laptopa dzięki takiemu etui z klawiatura i touchpadem
@damian_22: Ja byłem średnio przekonany bo chciałem mieć ale nie bardzo chciałem na to wydawać kase. Poszedłem na kompromis i kupiłem iPada używanego w stanie jak nowy (300 zł taniej) i klawiaturkę kupiłem z outletu (150zl taniej) i jestem zadowolony :) polecam a szczególnie jeśli dużo piszesz email lub notatek, a do samej konsumpcji treści tez jest super :)