Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@m_ney: Na dodatek podobno nie mył zębów i płukał je herbatą, a normictwo mówi, że trzeba chodzić w uprasowanych t-shirtach za pół pensji i do "barbera" za 200 złotych xD
  • Odpowiedz
@m_ney: Yup, gwałty Mussoliniego, Stalina, Kadafiego, syna Caucescu, synów Husajna to bluepillowy cope. Każdej dyktaturze towarzyszy całkowita bezkarność, degeneracja, gwałty i morderstwa. Ale jeśli ktoś ma powodzenie wśród kobiet to nigdy nikogo nie zgwałci, broń Boże.
  • Odpowiedz
@KneelYouFool: cope

to jest jak w dowcipie:

o kantoru przyszła panna z koleżanką i wymienia 100 rubli, kasjer mówi że to strasznie mało i się nie opłaca bo dostanie 5zł a ta do niego, "o mój boże, zostałam zgwałcona!"

dyktator upadł to wtedy była zgwałcona, wcześniej było dobrze
  • Odpowiedz
@KneelYouFool: Ogólna prawidłowość jest taka że zawsze gdy upada reżym to nagle wszyscy są ofiarami. Już Taleyrand nazywał Francję pierwszą ofiarą tyrana Bonapartego. 3/4 postkomunistów nagle okazywało się reformatorami i demokratami, każdy niemiec to co najwyżej jako kucharz albo koniuch w wermachcie służył.

Bo do pewnych rzeczy głupio się przyznać gdy wajha historii się przestawi. Na przykład do tego że się na wyścigi ściągało majtki przed dyktorem, obecnie zwanym krwiożerczym tyranem.
  • Odpowiedz
@m_ney: Ta ale nie dlatego bo go kochały czy bo ich pociągał tylko dla kasy. Jak kogoś to podnieca to spoko ale mi by fujara nie stawała jakbym wiedział, że kobieta z którą jestem się mną brzydzi a robi to bo ją ciągnie ja TYLKO moja posadka. No ale co kto lubi ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@GodEmperorWasRight:

Alcybiades na pytanie dlaczego ożenił się z kobietą o której wiadomo że go nie kocha odpowiedział:

"Ryby czy ptaki też mnie nie kochają a nie stanowi to żadnej przeszkody w tym żeby mi smakowały"
  • Odpowiedz
@m_ney: To fajnie ma na bani ale od jego czasu minęło jakieś parę tysięcy lat, może te mądrości nie zachowały do końca swojej świeżości ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tam do swoich kobiet nie podchodzę jak do krowy którą sobie wybieram na aukcji po obejrzeniu z każdej strony i dzięki temu mogę oczekiwać tego samego nie będąc hipokrytą ale jak mówię co kto woli ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@m_ney: no tak, bo wcale despoci nie mieli swoich #!$%@? fetyszy i zboczeń (które dzięki pozycji mogli sobie realizować bez konsekwencji), na które nikt normalny by się nie zgodził z własnej woli, i w cale nie działała zasada, że dyktatorowi nie da się odmówić xD. I to teraz sobie piszę jako niezobowiązujący wpis laika na mirko, bo pewnie po paru minutach z google bym mógł rzucać konkretnymi przykładami udokumentowanych gwałtów.

Pomieszało
  • Odpowiedz