Wpis z mikrobloga

byłem dzisiaj na pokazie inteligentnych garnków. Jako jeden z Wybrańców, siedziałem w pierwszym rzędzie. Pan Prowadzący, swoją drogą przesympatyczny mężczyzna, poprosił mnie, żebym zademonstrował działanie garnka. Miałem wlać wodę do garnka, postawić na płycie, włączyć ją, włożyć ryż i powiedzieć "Garnku, ugotuj ryż" i garnek by mi ugotował ryż.

Jak podszedłem do Pana Prowadzącego, ten z ekstyacją powiedział - co to za piękne perfumy Pan ma? Bossssskie -

Wzrok wszystkich emerytek został skierowany na mnie. Czułem presję, ale wyprostowałem się, podniosłem głowę i z dumą odpowiedziałem - Mexx Fresh Man -

Na sali nastał cisza, a po chwili szelest. Słyszę jak emerytki mówią między sobą "maks friszman?", "meksman?", "freszo?".

Tak się podnieciłem, bo pierwszy raz w życiu dostałem komplement za perfumy, że od razu podpisałem umowę na cały zestaw garnków.

#perfumy ##!$%@?
  • 11
  • Odpowiedz
I tak wszyscy wiedzą, że straciłeś płynność finansową. Bocian ma Cię na czarnej liście „od tego nie odbierać”, kaczki Ci z kaczki chleb Ci z litości chleb rzucają. Taki z Ciebie bażant, a nawet by Ci kija nikt nie pożyczył żebyś robił za eksponat bo go #!$%@? na zapaszki. Ornitologiczne zero.
  • Odpowiedz