Wpis z mikrobloga

Mireczki, polećcie proszę jakiegoś dobrego mechanika (Azory, Bronowice, Krowodrza, te okolice), który nie wyrucha na hajs przy 18-letnim punciaku. Najlepiej, gdyby mógł dojechać i zrobić obczajkę, bo obecnie auto jest nie na chodzie, akumulator pierdyknięty, nie wiadomo czy nie przez problemy z alternatorem. Chcemy z niebieskim doprowadzić go do ładu i sprzedać #!$%@?.

#krakow
  • 9
  • Odpowiedz
@pieczarrra: Z mechaników, mogę polecić [GP Serwis na Piaskowej](https://www.google.com/search?q=gp+serwis+krak%C3%B3w+piaskowa&tbm=lcl&ei=JHyCYpb6GvqTxc8PlMiyqA0&oq=gp+serwis+krak%C3%B3w+piaskowa&) Żona tam regularnie serwisuje auto i zadowolona zarówno z ceny jak i ogólnego podejścia. Ale nie wiem czy zajmują się takimi zabytkami. A zamiast wzywać machanika do siebie, dowiedz się, czy nie taniej wyjdzie zorganizowanie lawety i przetransportowanie tego cuda do warsztatu na wcześniej umówioną wizytę.
  • Odpowiedz
@pieczarrra: (...) Ale nie wiem czy zajmują się takimi zabytkami. A zamiast wzywać machanika do siebie, dowiedz się, czy nie taniej wyjdzie zorganizowanie lawety i przetransportowanie tego cuda do warsztatu na wcześniej umówioną wizytę.


@running: Można też odpalić na kable i doturlać się, o ile alternator nie jest kompletnym trupem. Raz takie auto wiozłem (w środku nocy, na wypadek gdyby zdechło i nie chciało ruszyć).
  • Odpowiedz