Wpis z mikrobloga

#!$%@?łem podłogę u siebie na chacie, tj mam najtańsze panele położone bez wylewki na krzywą podłogę, także mogę #!$%@?ć się o panel, bo jak nadepnę na jeden to zapada się kilka mm. Jak mogę to ogarnąć małym kosztem, jebnąć wszędzie linoleum czy coś takiego?

#remontujzwykopem #wykonczenia
  • 10
  • Odpowiedz
@sanderus: jak bardzo krzywą podłogę miałeś? co tam wcześniej było dokładnie? połamałeś pióra paneli? weź na istniejące panele walnij inne panele bez podkładu nawet, nawet jakieś winyle będzie pływająco ale kolejne warstwy to też sposób wyrównania hehe
  • Odpowiedz
@mkorsov: podkład miejscowe uszkodzenia daje rade, a jak podłoga krzywa totalnie to sorry panele zbyt elastyczne nie są pióra się łamią, podłoże musi być możliwie proste, ciekawe w ilu miejscach zje#@$ne jest, bo może punktowo da rade poprawić
  • Odpowiedz
@mkorsov: już nie powinno nic pękać ale jak się będzie chodzić to może się uginać podłoga pływać wiadomo, można już teraz tam gdzie się ugina wkręty rozporowe dać aby trzymać stabilnie i dystanse porobić w panelach na więcej niż 4m bo powstaną w cieple, chyba że w gorącu kołki dawać, wiem że brzmi jak rzeźba ale serio to ładnie mu wyrówna jeśli usunie ruszającą/pływającą się podłogę w paru miejscach kołkami a
  • Odpowiedz
@mkorsov: jaki to problem drzwi przyciąć? przecież to kilka minut roboty w porównaniu do tysięcy złotych i kilku dni pracy co najmniej bo w zamian tylko zdejmowanie starej podłogi, wyrzucanie materiałów, drogie kontenery na śmieci i robienie nowej wylewki
  • Odpowiedz