Wpis z mikrobloga

Nie ma opcji, że moderacja serwisu Wykop.pl nie ma zbiorowego zburzonego rozumowania. Dostałem bana za napisanie "Guten tag ***** moderacyjne!". Dokładnie to za napisane pierwszej i ostatniej litery zagwiazdkowatego słowa XD Mimo, że użytkownik @genburson w swoim opisie ma nieocenzurowaną wersję "Guten tag *** pisowskie!". Specjalnie nie piszę tego słowa, aby modki nie miały się do czego przyczepić ( ͡ ͜ʖ ͡)

Droga @a__s i @Moderacja może sporządzicie listę kogo można nazwać tym słowem -
******, a kogo nie? Już się przekonałem, że Jaśnie Szanowną moderację nie można.

#bekazmoderacji #moderacjacontent #moderacja #wykop #afera #memy #heheszki
źródło: comment_1652683314FTV2Rzeou9RI2vsNpZoF0t.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@a__s: czyli, że wulgarne określenie w bio użytkownika genburson już nie jest wulgarne? Można obrażać tych, których moderacja nie lubi, ale określenie tymi samymi słowami moderacji już nie jest okay? Hikopkryci.
Jedyne co potraficie to linkować do regulaminu, którego sami nie przestrzegacie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@genburson: to nie tak, zgłosiłem Ciebie za opis. Moderacja odrzuciła moje zgłoszenie, napisałem to samo o moderacji, potem drugi raz, ale wersję ocenzurowaną i dostałem bana xD No i mnie to zabolało, i teraz wytykam niekonsekwencję moderacji, i zbożowej pannie.

PS. Twoje minusy możesz sobie wsadzić sam wiesz gdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PiSudczyk Ja tam się nie spotkałem nigdy z usuwaniem czegoś z profili użytkowników przez moderację a trochę tego zgłosiłem. Widocznie prywatny profil ma większą swobodę od regulaminu niż wpis, komentarz.