Wpis z mikrobloga

Na chłodno po wczoraj
1) zasłużyliśmy na ten spadek bo graliśmy piach przez 85% sezonu
2) nie ma co wieszać psów na Błaszczykowskim, bo jednak uratował klub przed 4 ligą. Można się przyczepić o braciszka.
3) zarządzanie w naszym klubie nie istnieje.
4) oby poszli po rozum do głowy i nie ściągali zagranicznego szrotu któremu nie zależy.
5) myślę że w pierwszej lidze spędzimy dwa sezony żeby zbudować drużynę która może godnie awansować do ekstraklasy. Czemu by nie sięgnąć po piłkarzy z CLJ.
6) bez sponsora dalej będziemy szorować po dnie tabeli

#wislakrakow
  • 11
nie ma co wieszać psów na Błaszczykowskim, bo jednak uratował klub przed 4 ligą. Można się przyczepić o braciszka.


@Pora94: a kto dał prezesurę Dawidowi? Kto podejmował decyzję o Skowronku i Hyballi? Kto wpadł na pomysł "Buksa 2023"? Kto pozbył się Obidzińskiego? Trzeba to szczerze powiedzieć - Kuba jest dobrym człowiekiem ale do zarządzania po prostu się nie nadaje. Nie ma chłodnej głowy.

3) zarządzanie w naszym klubie nie istnieje.


jw.
@SpiderFYM: teraz mamy kilku mniejszych sponsorów którzy nie mają zbytnio nic do gadania. Przydałby się ktoś konkretny, który weźmie wszystkich " za mordę". Coś jak Cupiał. Tak wiem nie ma co marzyć.
@Pora94:

Czemu by nie sięgnąć po piłkarzy z CLJ


To jest jeden z głównych powodów dlaczego spadliśmy

Chełmiecki w CLJ regularnie strzelał bramki


Powiedz mi ile meczy CLJki widziałeś w życiu i ile meczy Chełmeckiego? Jeśli na oba pytania odpowiedź brzmi więcej niż 5 to czas udać się do okulisty.

organizacja stadionu ( gastro itp)


Klasyka - #!$%@? wiem, ale się wypowiem. Nie było możliwości rozsądnego rozwiązania umowy, która była podpisana
@JustKebab: moim zdaniem powód dla którego spaliśmy to Kliment, skvarka i spółka. I roszady trenerskie + wieczne kontuzje.

Skoro uważasz że Medved + Kliment to lepsze napadziory niż Chełmiecki to spoko. Masz prawo. Tylko uważam że Chełmiecki to by gonił jak wściekły , a nie to co Ci pozoranci
@Pora94:

moim zdaniem powód dla którego spaliśmy to Kliment, skvarka i spółka


Grali regularnie tyle co młodzież - jedną rundę. Obie te grupy grały gówno.

Skoro uważasz że Medved + Kliment to lepsze napadziory niż Chełmiecki to spoko.


Tak uważam, że są lepsi. Uważam, że głupo uważać inaczej i sądzić, że są gorsi od gościa, który oblał testy w Hutniku.

Zresztą był w kadrze jeden taki co gonił za wszystkimi piłkami.