Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy, czy ktoś się może orientuje, czy na polskim rynku jest opcja dostania przedtreningówki o zbliżonym składzie do amerykańskiej Gorilla Mode?

Jeśli nie wiecie, to czy mogę prosić o polecenie jakiejś przedtreningówki, z w miarę dobrym składem (tzn. bez niepotrzebnych mikroskładników w minimalnych dawkach), bez beta alaniny?

#mikrokoksy #mirkokoksy #suplementy #silownia
  • 6
  • Odpowiedz
@rand0mized: L-cytrulina, która bierze udział w powstaniu argininy, a ta z kolei zwiększa ilość tlenku azotu we krwi, co przekłada się na lepszy przepływ krwi w organiźmie, co powoduje lepszą wydajność mięśni, lepszą pompę, użylenie, a także regeneracje. Takie minimum dziennego dawkowania, żeby to było efektywne to 4g, a w gorilla mode masz 9g. Nie znalazłem na polskim rynku żadnej przedtreningówku, która by miała w składzie więcej niż 2-3g. Generalnie polecam
  • Odpowiedz
Także reasumując, w gorilla mode nie ma jakichś zbędnych gówien i wszystko jest dostatecznie dawkowane. Niestety jak szukałem ostanio, to na polskim rynku nie znalazłem nic o podobnym składzie, a ciągnąć gorille z Kanady to słaby biznes, bo płacisz za dowóz więcej niż za produkt


@Darakan: Zastanawiam się dlaczego nie kupisz l-cytruliny, kreatyny, l-tyrozyny i nie wymieszasz sobie we wiaderku w takich proporcjach jakie ci odpowiadają. Sam to w sumie rozważam
  • Odpowiedz