Wpis z mikrobloga

@yosemitesam: tak samo jak te oddziały co kilka razy próbowały przeprawić się przez Doniec i za każdym były rozbijane i nadal próbują w tym samym miejscu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak samo jak te oddziały co kilka razy próbowały przeprawić się przez Doniec i za każdym były rozbijane i nadal próbują w tym samym miejscu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@banzi: A my to uważaliśmy za bugi, że przeciwnicy w grach pojawiali się w tym samym miejscu, a to po prostu programiści o wszystkich pomyśleli i postawili na realizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yosemitesam: Teraz niech porwą tą taśmę. Właściciel napewno będzie ubolewał nad nią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jeszcze bym zostawił samochód w oznaczonym miejscu i niech nawet spalą ten samochód. Potem znaleźć „wielkich obrońców” i zrobić co trzeba :)

Kto mi zabroni jeździć z jakąś literką na samochodzie? Jakby litera „L” była oznaczeniem ruskich czołgów to w Polsce też szkoły jazdy by zmieniali tabliczki albo dewastowaliby te
  • Odpowiedz
@iquiet: nie pochwalam wandalizmu, ale z drugiej strony typ obnosi się z symboliką zbrodniczego reżimu. gra w głupie gry, więc wygrywa głupie nagrody
  • Odpowiedz
@paziu: Czyli gdyby ruskie oznaczali się literą „L” to wszystkie szkoły jazdy miałyby przesrane albo by zmieniali te oznaczenie? XD
  • Odpowiedz
@iquiet: a mogę poprosić o mniej debilny zestaw pytań? xD bo kiedy ostatnio widziałeś symbol używany w powszechnej infrastrukturze przerobiony na logo reżimu?
  • Odpowiedz
@paziu: Ale to nie o to chodzi.. Przecież literką „Z” mogą się identyfikować różne firmy np. W logach. I co? Teraz mają zmieniać logo? O to mi chodzi.
Np. Zorro jak robił literkę „Z” to teraz też jest znienawidzony, tak?
  • Odpowiedz
@iquiet: gdyby Zorro teraz zrobił literkę Z to pewnie mógłby zostać źle odebrany, ale firmy obklejające samochody swoim logo jakoś nie narzekają na wybite szyby, więc chyba jednak ludzie są w stanie odróżnić samochód przedstawiciela handlowego od samochodu sympatyka zbrodniarzy wojennych
  • Odpowiedz