Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiś kraj gdzie wszystkie drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej i duża liczba tych z drugiego poziomu jest sponsorowana przez firmy bukmacherskie? Oczywiście pierwsza reprezentacja tez jest wspierana przez Buka. 1 i 2 liga ma bukmachera jako sponsora tytularnego, czekamy jeszcze na ekstraklasę. Swego czasu jeszcze Boniek reklamował się u któregoś (ciezko skojarzyć u którego bo w Polsce chyba działa ze 20 firm) a i chyba Kuleszę i Michniewicza widziałem XD. Nikt mi nie wmówi, ze przy takiej kasie jaka bukmacherka wykłada na Polska piłkę to nie ma żadnych układów. Skoro nawet prezes PZPN jest w to umoczony to układane jest na potęgę. Oczywiście nie wynik końcowy meczu ale przecież teraz można obstawić wszystko - liczba kartek, różnych, autów… To jest układ tak głęboko zakorzeniony, na tak wysokich szczeblach, ze nie sposób to rozbić.
#pilkanozna #bukmacherka #mecz #ekstraklasa #pzpn
urojony_uzurpator - Czy jest jakiś kraj gdzie wszystkie drużyny w najwyższej klasie r...

źródło: comment_1652543765Sb7CqNpXUDiEzimumPGKU6.jpg

Pobierz
  • 7
@rafaleff: zgadzam się. Jednak fakt, iż pieniądze zostawione w tych zakładach są przekazywane klubom (których mecze oczywiście tez znajdują się w ofercie i są wręcz promowane) to dla mnie czysta patologia. Jestem więcej niż pewien, ze od sponsora wiele razy poszedł sygnał, żeby w danym meczu wystąpiło lub nie dane zdarzenie, co spowoduje większy zysk dla danego buka. Jeszcze biorąc pod uwagę, ze w większości klubów spore wpływy maja różne środowiska