Wpis z mikrobloga

Jaćuś dostał choroby psychicznej od gadania z tymi śmierdzącymi, zakłamanymi pijakami, którzy powiedzą wszystko za 50 zł.
A może sumienie ruszyło, że wykorzystuje ułomność i nieporadność tych ludzi?
Bierze psychotropy i jedzie z gówniarą równo. Hahaha. Widać tą irytację jak się do niej odzywa na livie. Tej małolacie, aż głos drży. Ciekawe co tam sie dzieje poza kamerką. :) Do tego ponoć ktoś podbijał do dziadka, małolatka się wkurzyła.
#jaktoogarnac
  • 5
  • Odpowiedz
@Mintra1: mi się wydaje, że jest niezadowolony z wyników popularności i wyświetleń filmów z Teneryfy. Pierw była ta Gambia, która okazała się totalnym niewypałem jeśli chodzi o zainteresowanie widzów, teraz Teneryfa co prawda lepiej wypadła, ale dalej myślę, że niezbyt satysfakcjonujące te wyniki dla niego. Myślę, ze on chcąc utrzymać popularność i tak będzie musiał bazować na tym patotemacie.
  • Odpowiedz
@Inch7allah: tak naprawdę to on dawno skończył się. Odświeżanie tematu z Hahmentem, przesyt Rado, przesyt Magdy i Cygana. Zapewne czytał komentarz tutaj i na livie miły. :) Na yt ciężko się utrzymać. Jak go to bawi niech sobie działa w tym. Mnie ten facet trochę śmieszy i irytuje. Wg mnie kanał niedługo wygaśnie. ;)
  • Odpowiedz
@Mintra1: ale Hahment jest bardzo chętnie oglądany, Rado w sporze i nie wiele na jego temat jest już mówione, o Magdę i Janka ciągle ktoś pytał, a jak ostatnio pojawił się z nim niespodziewanie film to cieszył się dużym zainteresowaniem i był dla wielu osób dużym, pozytywnym zaskoczeniem. Więc nie uważam, żeby te akurat tematy były odświeżane czy był ich przesyt. Wiele osób jedzie go za to, co publikuje, ale jednak
  • Odpowiedz
@Inch7allah: Hahment był strzałem w 10, ale siedzi. Jednak telenoweli z Magdą ludzie raczej nie byliby chętni oglądać, Rado po gwiazdorzeniu budzi u mnie bardzo nieprzyjemne odczucia. Ludzie zaczeli to oglądać niczym serial. Mnie też to wciągnęło. Kinga w swoim zachowaniu okazała się bardzo przewidująca. :)
  • Odpowiedz