Wpis z mikrobloga

Znalezione na FB

"No i w końcu! W końcu jest czas przewoźnika! Teraz to się dopiero zarabia! Teraz to jest El Dorado! Lata upokorzeń, lata gnębienia i plucia w twarz i w końcu przewoźnik jest Panem! Skończyło się wyzyskiwanie przewoźnika i płacenie mu słabych stawek. Ja mam busa i jak mi ktoś nie da 2€/km to nawet nie odpisuje, kolega jeździ na FTLach to jak nie ma przynajmniej 4€/km to wyśmiewa od razu takiego klienta. To są właśnie godne stawki, nadchodzi kres spedycji i dziadów z transa. Czas zacząć płacić nam przewoźnikom tyle na ile zasługujemy, bo nam się te pieniądze należą! Czasem specjalnie piszę do spedycji, bo to zło największe tego świata tam w tych spedycjach i rzucam wysokie stawki, żeby im zrobić na złość, bo mogę! Bo teraz po rękach każdy mnie ma całować, bo ja jestem Pan, a spedytor to jest Cham! Spedycje już za dużo się nakradły, przez lata wszystkie spedycję mając ładunki warte 1500€ sprzedawały je za 450€, już ja wiem ile Niemiec potrafi zapłacić! W tych Niemczech jest tyle pieniędzy, że oni muszą to oddać, bo za dużo mają. Trzymajcie stawki, należy zniszczyć spedycje, wszystkie. One mają zniknąć, I ZNIKNĄ! Niemcy sami nas powinni znajdować i błagać żebyśmy zabrali ich ładunek. Kurcze, u mnie to słabo z językiem, matury nie mam, bo z kolegami lubiłem na piwko wyjść i ciężko mi się gada z Niemcem i aż mnie skręca jak muszę wziąć ładunek od polskiej spedycji, bo to wyzyskiwacze i oni nie mogą zarabiać więcej niż ja, bo im nie potrzebne są te pieniądze, oni się już nakradli wystarczająco. Jak już znikną te spedycje to będę na kartce pisał stawki i zdjęcia wysyłał Niemcowi, a on jak to zobaczy to aż się polskiego nauczy i powie "tak, ta stawka mi pasuje, proszę jeszcze dziś przyjechać o której Pan chce, jeszcze coś dorzucę do tego tylko niech Pan przyjedzie". Ah, co za piękne czasy. Na to czekałem!"

Czyżby nowa #pasta ?

#bekaztransa #pdk #tsno
  • 7