Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki ostatnio przypomniałem sobie ze w lipcu 2020 roku wymieniłem skiny które trafiłem w csgo na bitcoina w coinbase. Od razu to sprzedałem i przelałem pieniądze na swojego paypala (Ok 240 euro). Oczywiście nie rozliczyłem się z tego i nie zapłaciłem podatku (bo wtedy nie wiedziałem ze trzeba). Na razie nic z us nie przyszło. Co mogę teraz zrobić? Jak sie z tego teraz rozliczyć? Z kim sie skontaktować żeby dowiedzieć sie ile zalegam?
#gielda #bitcoin #podatki #kryptowaluty

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627cdaa8a8a93f7bf51fa9e8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: I nic ci ze skarbówki nie przyjdzie, bo oni o tym nie wiedzą i nie dowiedzą się chyba że im sam o tym powiesz. 240 euro typie to grosze nie pieniądze. Ale idź się przypucuj US z każdego grosza, idź zrób donos na samego siebie.
  • Odpowiedz