Wpis z mikrobloga

Ktoś wie o jakie pytania chodzi bo nie zauważyłam? Dominika odwraca kota ogonem i poświęca z 10 story Oliwii po czym stwierdza ze tamta żyje programem i nie ma swojego życia xD straszna cwaniara z tej Dominiki, wypisuje na Ig o Kubie że jest chwastem zaraz po Elizie moja 2. najmniej lubiana uczestniczka. Chyba bardzo im zazdrości że ostatecznie są w relacji
#hotelparadise
Lolek1011 - Ktoś wie o jakie pytania chodzi bo nie zauważyłam? Dominika odwraca kota ...

źródło: comment_1652457968TYOPvENIt0xukGNwyDQmHT.jpg

Pobierz
  • 14
@kipman1: nie do końca chyba, tak myślę, że domi przeszkadza obecną narracja pół na pol: tuz po zbliżeniu Kuby i Oliwii, lwia część stanęła po stronie domi i wtedy chętnie to skomentowała (że czuje obrzydzenie, jak obejrzała odcinek). Po powrocie opinie się wyrównały, kto jest ofiarą, głównie przez jej żenujące zachowanie w programie, więc próbuje wejść ponownie w rolę całkowicie pokrzywdzonej.
@Lolek1011: My byśmy się chyba polubiły bo obydwie nie lubimy tych samych ludzi xD Eliza i Dominika mi działają na nerwy, ani na jedną ani na drugą patrzeć nie mogę, lubię za to bardzo Oliwię, Laurę i tak pół na pół Wiki bo trzymała ze Żmiją mimo, że ta jej nie szanowała i pamiętam jak na początku gdy Wiki była dopiero parę dni wszyscy się dziwili czemu ona się z tą
@Zaldrizes_Buzdari_Iksos_Daor: @Opportunist: Wiki znalazła wspólny język z Elizą bo też ma takie małe żmijkowe momenty np na samym początku niby "zażartowała" do Elizy chyba a propos immunitetu że "teraz one mogę wywalać z hotelu", jak Eliza chciała zmienić parę i powiedzieć o tym Michałowi to Oligarchówna radziła jej żeby nie mówiła mu o zmianie pary tylko poczekała jak najdłużej. Potem też jak Michał odpadł po głosowaniu to gdy rozmawiała z
@Lolek1011: jakos w zeszlym tygodniu Oliwia non stop wbijala szpile Domi na insta. 2 dni temu tez cos wstawila. W dodatku Oliwia i jej psiapsi pisaly obrazliwe komentarze na temat Dominiki i Elizy. Zadna z dziewczym nie odniosla sie wtedy do tego. Dopiero teraz Domi.
@EfiePL: obserwuje Oliwie i jakoś nie zauważyłam żeby wbijała Dominice co chwilę szpile na insta ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie dziwne że skomentowala sytuacje skoro dziewczyny insynuowaly że jest dziewczyna "na szybko". Jak dla mnie argumenty Dominiki że Oliwia generuje hejt jest absurdalny bo to ona sama zaczela wrzucając komentarz że się jej chciało rzygać jak widziała seks O i K.
@Lolek1011: no jak nie bylo jak bylo. Z 10 story o księżycu z 5 story wstawione jak jej ludzie pisali,ze jest super a Dominika zła XD i jajies komentrze z bitch face ale juz nie pamietam co tam gadala. W tym czasie Dominika nie wstawila o Oliwii zadnego story. Nawet na fb grupkach o tym pisali
@Lolek1011: no i komnetrze na insta hotelu paradise tez byly w #!$%@? slabe, te ktore za chwile usuuwala. Wstawila tez niekorzystne zdjecie Dominiki i swoje korzystne z podoisem ksiezyc vs gwiazda