Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie co się stanie w niedługim czasie z tymi wszystkimi pasożytami...

Śmieszyło mnie najbardziej, w tych programach w tv, gdzie na pytanie co robisz, czym się zajmujesz? Atencjuszki i atencjusze padawali zawsze ta sama odpowiedź :doradztwo finansowe i trener personalny
Przez ostatnie lata to nawet niemowlę mogło być doradca finansowym, wystarczyło nacinsac buy i nie sposób było stracić
Także kazdy wychodził na ekonomicznego geniusza
Ciekawi mnie, czy te kretynynki dzisiaj też doradzają?
Uwazam, że nie ma takiej opcji. Doradzić to One mogą, czy dane buty pasują do stylizacji, albo do której kosmetyczki się udać, a nie podejmować temat o tak rozleglej płaszczyźnie, jaką jest ekonomia...

Teraz to trzeba myśleć, mieć coś w głowie, jakiekolwiek pojęcie, a gdzie im do tego, jak to tylko potrafi wstawić zdjęcia mordy na insta, już nie mówiąc o priorytetach:torebki, iphon, słuchawki, yeezy, Gucci, botox, silinony, kondony i wibratory, urodziny kolezanki
Z takim kimś daleko nie zajdziesz (sprane mózgi konsumpcją i reality show)
To samo trenerzy personalni hehehe
Kto ich niedługo będzie słuchał a najważniejsze płacił,za tą ich tajemna wiedzę? Nikt, bo nie będzie z czego, poza tym priorytety się zmienią
Ja je.. e całe pokolenie z takia wizja na swiat
Konsumpcja i wszystko na pokaz, choćbyś musiał się zastawić, zapożyczyć
Przykre ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zostaną z zepsutymi głowami i depresja, bo jej koleżanka ma terebke Gucci a Ona jest nie ma
To są tylko wymysły, jak przyjdzie prawdziwy problem to już po istocie...
#gielda #ekonomia #przemyslenia #swiat #finanse
  • 10
@Byku_of_wall_street: Boli to a co gorsze spójrz na idoli 10-15 latków, nie jestem dużo starszy i nie mówię, że to wybitni ludzie*chodzi mi o sportowców), ale moimi idolami w dzieciństwie byli piłkarze, ogólnie sportowcy czy milionerzy typu Gates. Co do sportowców większość rozumem nie grzeszy, ale budowało to bardzo solidne podstawy do budowania systemu wartości, pół życia spędziłem na boisku biegając za piłką z przyjaciółmi, którzy są ze mną do teraz,
@Jcmg:
Dobrze powiedziane
Najgorsze jest, to żeby odwrócić to spier... nie to potrzeba kilkudziesięciu lat
Wizja świata została wywrócona do góry nogami, tak samo priorytety ambicje
Je.. ne ćpuny, co chwała się ile to kwasów nie zjedli na raz, wybijają się i robi się z nich gwiazdorów, ludzi z których można czerpać inspiracją, bo się wybili
#!$%@?..na patologia, co kradła starszym osoba torebki
Tacu to kretyni Oni byli
Z resztą zasze
@Jcmg:
Dzisiaj jak dupa nie zarobią na spermiarzach to nie zarobią w ogóle
I taki mamy świat
Ku... wa co trzeba mieć na bani, żeby płacić za kretynke, co sobie kredkami mordę maluję i spędza na to godzinę i więcej dziennie
Nie ma się co dziwić, że im się w głowach popier...ilo, jak pajace płacą za zdjęcia stóp,ha tfu
@Jcmg:
Wiesz jak jest
Matki im nie powiedziały, że idź się pier... lic z każdym, skacz na tyle bolców ile tylko zdołasz, nie szanuj samej siebie
To wykreowały rzeczy i osoby które były przez nie oglądne i śledzone
Najgorsze jest to, że ludzie czerpią z nich inspiracje i tak to później wygląda