Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś może ostatnio jakieś produkty na lidl online i mógłby powiedzieć coś odnośnie czasu realizacji zamówienia ? Wczoraj zamówiłem sobie wkrętarkę parkside z serii performance na ich stronie internetowej. Zgodnie z oczekiwaniami dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia i orientacyjną datą dostawy czyli 17.05. Po tym jak już zamówienie zostało złożone i pieniążki z konta powędrowały w piździec tak z ciekawości poszukałem sobie opinii o zakupach internetowych w lidlu online i tera mnie lekko nosić zaczyn bo wyczytałem że lidl leci w #!$%@? z zamówieniami i to co jest napisane przy produkcie jak np. w moim wypadku " Dostępne od zaraz! U Ciebie w ciągu 3 dni roboczych" niejednokrotnie nie ma nic wspólnego z rzeczywistym czasem dostawy. Co prawda ten artykuł gdzie było opisane to zajście był przedawniony i z przed świąt, ale komentarze pod nim były dość świeże tylko dotyczyły myjki a nie wkrętarki więc może od tego czasu coś się zmieniło na lepsze bądź gorsze i ktoś ze zgromadzenia mógłby coś powiedzieć na ten temat.
#lidl #parkside #zakupy #zakupyonline
  • 1