Wpis z mikrobloga

#praca #fail #glupiewykopowezabawy #pracbaza #heheszki #poczta

Jakie są wasze największe wpadki w oficjalnych e-mailach w pracy? Ten akurat nie mój ale mojego ziomka, wysyłaliśmy standardowe przygotowane e-maile, ctr-c+ctr-v, ziomek gadał ze swoim różowympaskiem na FB, ogólnie drama, kłótnia, w powietrzu wisiało rozstanie. Nie wiem dlaczego skopiował z nią rozmowę i potem zamiast standardowego e-maila do potencjalnego klienta poszła rozmowa z jego różowympaskiem. Klient zadzwonił do niego #!$%@?, że co to ma być, jednak solidarność penisów wzięła górę, na końcu zaczął go pocieszać a wręcz namawiać do #!$%@? tego związku XD.
Pobierz Vanderwill - #praca #fail #glupiewykopowezabawy #pracbaza #heheszki #poczta 

Jakie...
źródło: comment_1652431230PNBAWe8BSCEjByNpwqyKuO.jpg
  • 7
@Vanderwill: Historia z firmy w której pracował kumpel - ogólnopolskie korpo, liczba ludzi idąca w grube setki, pierwsza połowa lat dwutysięcznych. Jakiemuś anonkowi oszczeniła się suka więc wysłał do wszystkich pracowników maila z zapytaniem czy ktoś chce pieska i dołączył kilkanaście MB zdjęć. Wysypał się serwer pocztowy, gość skończył z naganą na piśmie.
@Vanderwill: Mi kiedyś klient podesłał przypadkiem zamiast odpowiedniego dokumentu, jakieś sprawozdanie z rozprawy sądowej odnośnie rozwodu w GB. Pośmiałem się chwile dam do Siebie i usunąłem.