Wpis z mikrobloga

@banan0: Wstawiasz to co masz do zaoferowania. Jak masz zainteresowania to wrzucasz zdjęcia samolotów. A jak zainteresowań nie masz to pokazujesz najlepsze co możesz pokazać. Jak to są cycki i dupa to własnie to pokazujesz na insta. Proste.
  • Odpowiedz
@Imperator_Bazantow: bo nie nagrywa gowno filmików na yt?
Tak samo pewnie połowy innych instagramerek nie znasz bo po prostu nie siedzą w twojej kategorii.
Nie raz wyświetliło mi się coś na yt i się okazywało ze chłopak ma z 1,5mln subow a pierwsze słyszę bo nie oglądam letsplayi czy czegoś innego
  • Odpowiedz
@banan0: Na przykład ja wychodzę z założenia, że jako kobieta bazujesz na swoich nazwijmy to dyplomatycznie walorach estetycznych tylko i wyłącznie wtedy kiedy nie masz sobą totalnie nic innego do zaoferowania naprawdę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@banan0: pani Bielik była nie raz poruszna na wykopie, jako małolata wzięła ślub z jakimś starym bogatym gościem, po kilku latach sie rozstali i od tego momentu sra pieniędzm. Generalnie jest bardziej porobiona niż Tyburski, dupa, cycki, talia, twarz etc
  • Odpowiedz
A czego się spodziewasz po szonach? Mnie ciekawi skąd ona ma 3,3 mln obserwujących na IG, bo szczerze to pierwszy raz o niej słyszę.


@Imperator_Bazantow: ziom losowe polskie karyny regularnie świecące dupą mają po 250-500k także te 3,3kk przy jakiejś tam rozpoznawalności to nie jest coś niemożliwego
  • Odpowiedz
@Darknes17: Ale ja nie piszę, że jak jej nie znam = nikt jej nie zna. :v Po prostu mnie ciekawi skąd się wzięła jej popularność, bo mnie to jakoś ominęło kompletnie. A to wygląda na to, że to jakiś rozpoznawalny szon.
  • Odpowiedz