Wpis z mikrobloga

Przed kilkoma minutami usłyszałem jak dyspozytor skontaktował się z jednym z patroli i polecił udać się na leśną drogę poza miastem bo tam obywatel zgłasza, że wylądowało UFO. Z WCPR (Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego) otrzymali z kolei informację o prawdopodobnym pożarze w lesie lub polanie w tamtym rejonie.
#polska #wojna #ufo #marsatakuje
P.....v - Przed kilkoma minutami usłyszałem jak dyspozytor skontaktował się z jednym ...

źródło: comment_16523925446i6t2UJkoOgCjSc962gvYo.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@PyromirZiemniakov: Jak to zarzutka to w miarę dobra, bo się zainteresowałem. Ale jak fest fejk to tracisz bordo i reputację na forum ze śmiesznymi obrazkami. Także idę spać, wstaje rano i chcę zobaczyć rozwój sytuacji.
  • Odpowiedz
@PyromirZiemniakov: Nie pierwsza tego typu akcja. Kto miał wtyki w policji, ten wie. Służby są angażowane w pewnym stopniu, gdy zbędny już "ładunek" zostanie zrzucony. Wypatruj helikopterów wojskowych i gdzie lądują, oraz innych pojazdów nie należących do policji, lecz do wojska. Oczywiście jeśli nie jest to zaawansowany trolling. Bo gdyby to, był opisany przeze mnie scenariusz, to już by tam był teren odgrodzony.
  • Odpowiedz