Wpis z mikrobloga

@KladzSie: no prostata na plus wychodzi akurat z finasterydem xD Jeżeli ktoś ma takie uboki to możnapróbować alternatyw jeżeli ktoś takowe ma. Ja nie mam jak 99 procent innych użytkowników. Dodam nawet, że czasem mam wręcz niekontrolowane erekcję. Dht to w dorosłości śmieciowy hormon, więc mi nie przeszkadza jego u------e bo wtedy mam testosteron ponad widełki
  • Odpowiedz
@KorwinizacjaPrzelyku: domyślam się, że taka forma ma większą opłacalność. Kiedyś czytałem, że 5a reduktaza jest normalnie w skalpie i tam konwertuje testo do dht, więc zapuszczanie miejscowe dokładniej radzi sobie z tym, plus i tak idzie systemowo, więc dht też jest przyblokowane. A z tego względu, że i tak używam minoxa, to w to mi graj. Gdybym nie używał, to jechałbym na tabsach normalnie.
  • Odpowiedz
@ascend rozpuszczasz do przykazanego stężenia 0.1%?
Ja potwierdzam po 3 latach na finie wręcz czuje, że to za mało bo erekcje, libido bez zmian. Mogę 3-4 w ciągu nocy, prześpię sie i znowu.
Według mnie kiedy naprawdę stosuje się zalecaną dawkę i trzyma się tego to organizm z czasem wróci do równowagi. Wiem to trwa, ale tak jest.
  • Odpowiedz
@Major_Kogz: Stężenie 0.025%. Co do uboków z tego, co wiem, istnieją dwa rodzaje reakcji. Jedyni mają od razu spadek libido, który się normuje z czasem, drudzy z kolei mają spadek libido po kilku miesiącach. W przypadku drugiej grupy najlepiej robić cotygodniową przerwę od leku, żeby uniknąć nagromadzenia finasterydu. Poza tym organizm ogarnie zmniejszenie DHT i się dostosuje.
  • Odpowiedz