Wpis z mikrobloga

@Dodwizo: Dlatego zamiast zbombardować tory kolejowe pieprznęli w ewakuujących się ludzi. Nie no, działanie z sensem, życzę Ci, by cię w życiu same tego typu "działania z sensem" spotykały w wykonaniu innych ludzi.
To jest działanie z sensem na tym poziomie, na jakim ogólnie walenie w cywilów na wojnie ma sens. Cała ta wojna z sensem nie ma wiele wspólnego, no chyba, że jest się konfederacką onucą, wtedy się ciepło robi
  • Odpowiedz
Dlatego zamiast zbombardować tory kolejowe pieprznęli w ewakuujących się ludzi. Nie no, działanie z sensem, życzę Ci, by cię w życiu same tego typu "działania z sensem" spotykały w wykonaniu innych ludzi.


@Pantokrator: Uprzątnięcie zniszczonego dworca zajmuje więcej czasu, a że Rosjanie nie przejmują się stratami cywilnymi(zdzwiniony pikaczu) to pieprznęli w dworzec, nie pierwszy raz zresztą. Nie bierzesz w takich przypadkach swojego sensu, a sensu wroga
  • Odpowiedz
@Dodwizo: No to sens jest taki, żebyś usunął konto, albo wyjechał do kochanej mateczki. Serio, jak mówie o sensie, to na pewno patrzę na sprawę z perspektywy zbrodniarza i ludobójcy. Warto dodać, że z wojskowego punktu widzenia, to stan budynku dworca to sprawa o minimalnym znaczeniu. Dlatego też Rosjanie ogólnie NIE walą po dworcach, bo to marnowanie rakiet. Ty po prostu wypatrzyli doskonała okazję by wymordować sporo ludzi - w efekcie
  • Odpowiedz
No jak mówisz o czyjejś akcji to powinieneś patrzeć z jego perspektywy, bo życie może cię bonknąć wiele razy


@Dodwizo: XD Nie, nie muszę, chamie zbolały.

#!$%@? się za dolary, a nie za hrywny


Ogółem, to powinieneś takie pytania zadawać swojej matce. Zapraszam na #czarnolisto
  • Odpowiedz
@agramal: zrób wykop i załóż tag na to. Patrząc na fakt, że ludzi potrzebujących protez zawsze będzie sporo, to będzie łatwiej to nagłaśniać.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Odwieczna zasada... jeśli nie masz zdolności myślenia jak przeciwnik to nie jesteś w stanie przewidywać jego ruchów. Detektyw nie byłby detektywem gdyby nie potrafił myśleć jak złodziej czy morderca.
  • Odpowiedz
@agramal: koniecznie. Stary, podziwiam Cię, masz wielkie serce. Walnij jakiś post, podaj namiary, jak znajdę gdzieś ludzi w potrzebie, dam Ci znać. Pomaganie jest zajebiste. Ściskam grabę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@unibot: Kolego, ale ja nie szukałem "ruskiego sensu". Oceniałem to z perspektywy normalnego człowieka i normalnego państwa.
Jak ktoś zaszlachtuje twojego psa dla zabawy, to będzie to bezsensowna zbrodnia, co nie znaczy, że według logiki zwyrodnialca nie ma ona uzasadnienia - w końcu potrzebował rozrywki i tak dla niego wygląda rozrywka.
Czemu takie czepialstwo służy, poza wątpliwym podbudowaniem sobie ego?
  • Odpowiedz
Patrzę na to zdjęcie i serce mi pęka na pół. Kroję cebulę na klawiaturze. Dziewczyna dopiero zaczyna życie i już ma #!$%@? start.

@agramal jak będziesz organizował zbiórkę na protezę to się dorzucę
  • Odpowiedz