Wpis z mikrobloga

Piękna drama XD Ja w sumie nie lubię obu - i Oliwii, i Elizy, ale zgadzam się ze wszystkim, co zostało tu napisane na temat Żmijki.
Swoją drogą hipokryzja i brak obiektywności w ocenie zachowania Żmiji u niektórych jest tutaj bardzo zabawna XD A bo ona jest młoda, to jeszcze można jej wybaczyć, ona jeszcze nie zna życia, ona jeszcze nie wie jak się zachować, jest taka biedna, zestresowana… XDDD Pewnie ten
@bubba222: @leemealitie: @Opportunist: nie wiem czy to pomoże w całej dyskusji o Elizie ale jeśli dobrze pamiętam to w jednym z pierwszych odcinków po wejściu Elizy do programu (a może na live), mówiła, że ją ojciec przyłapał na segzach. Jak widać każdy może popełnić błąd przez co będzie przypał i rozliczanie Mery, Oliwii czy kogo tam ona jeszcze oceniała jest mocną hipokryzją z jej strony
@kipman1: nie wiem dla kogo pracujesz ale wyrażanie opinii a jej kreowanie, to dwie różne sprawy. I o ile nie można na 100% stwierdzić po co to robisz, to na podstawie wypowiedzi i sposobu w jaki bronisz swojego stanowiska, stosując przy tym techniki manipulacji i niejednokrotnie obrażając rozmówcę, można zauważyć, że to właśnie robisz.
@Opportunist: to mi się kojarzy z wywiadem jednej z Playmates Playboya, w którym powiadała, że rodzice ją wspierają, a ojciec ma zdjęcia z jej rozkładówki (lub kalendarza) w firmie i nawet rozdaje znajomym. Nie twierdzę, że tu też tak jest jednak uważam, że musi być jakaś granica między rodzicami, a dzieckiem
@shadowofcookies: a guzik prawda,wtedy też mu się nie podobało i to bardzo,
zostawił wszystkich i poszedł ..spać''a Żmija poszła dopiero po długim czasie jak jej ktoś tam powiedział że JJ się wkurzył
co do relacji Oliwki i Domi,litości,jakie to większe prawa ma Domi do Zdzira,nie ma a jak już to na poziomie Oliwki,
jeśli już to Domi jej go odbiła wiedząc jak OLiwce na Kubie zależy, osaczyła Kubę jak modliszka ,wracając