Wpis z mikrobloga

@Opportunist: tym tańcem nikogo nie skrzywdziła, a nieskazitelna, puszczalska, wyzwolona Oliwka już tak :) ja wiem, że teraz to takie nowoczesne puszczać się z pierwszym lepszym, i póki nikogo nie krzywdzi to jest ok, ale jak sypia z facetem, do którego coś czuje jej "przyjaciółka, która jest dla niej jak starsza siostra" to, to nie jest ok i krzywdzi tym drugą osobę (Domi). Chyba, że nie uważa i nigdy nie uważała
@Opportunist: Ja to jestem pierwsza w szeregu do ciśnięcia po żmijce, ale to nie była ta impreza, gdzie oni te twerki ćwiczyli? Może sevag sam podlazl z nadzieją na małe ocieranie (specjalnie oburzona tym faktem też nie byla:) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Opportunist: Eliza to laska, która nie gardzi bzykankiem nic, a nic. Gada, bo chce odwrócić uwagę od swojej osoby. W ogóle zauważyłem, że laski, które lubią się łajdaczyć, lubią też obrabiać dupy innym dziewczyną. W razie jak kto złapie na robocie to przecież inne też to robiły. To chyba na tej zasadzie. Elizka jak dla mnie jest największą zdzirą tej edycji. Każdego dnia siedzi, całuje i maca( cały czas zrzędząc sromotnie)
@Opportunist: myślę, ze jakby mu się to nie podobało to by jej to powiedział wprost bo był przy tej sytuacji, a wielokrotnie podkreślał, że nie ma nic przeciwko temu aby Eliza się bawiła z innymi w odróżnieniu do niej, wiec odpowiadając na Twoje pytanie, nie skrzywdziła go. Z tą branżą to nie do końca rozumiem czy chodzi ci o Oliwie bo szybko rozkłada nogi, czy o taniec Elizy, bo jeśli o
@aniagaska: nawet jeśli dochodzi między nimi do zbliżenia (pomijając fakt, ze są to tylko twoje domysły) to nie ma co porównywać jednego do drugiego. Między Jayem a Elizą jest jakieś uczucie, które budowane jest od dłuższego czasu. Między Kubą a Oliwią nie widać tego uczucia, raz się ze sobą całowali i to chyba nawet tego samego dnia w którym weszła do programu bądź następnego, później ze sobą nie rozmawiali, w nocy
@aniagaska: Zgadzam się w 100% te ujęcia jak on jej maca cycki przy kamerze i mówią "oj przestań tu są kamerki hihihi ojej nie przecież nas nagrywają" to największa żenada tej pary. Kuba z Oliwią mieli ochotę, zrobili co chcieli, spuścili ciśnienie i już, między nimi jest spoko a Jay to się znęca nad Elizą albo Eliza nad nim bo te wszystkie całusy byle nie w usta ale za to wszędzie
@Opportunist: może mówmy o faktach - @shadowofcookies podał konkretne informacje i wytknął ci hipokryzję.
Zamiast odpowiedzieć argumentami to piszesz że "zadatki by się odnaleźć w branż"
Może to kwesti obycia z tego typ kobietami - w Warszawie takich na pęczki - dla ciebie Oliwka jest ideałem i nie ważne co zrobi, kogo skrzywdzi, kogo oszuka i komu da dupy to będziesz ją wybielała. Dla mnie to fałszywa dziewucha, która zdolna jest
@bubba222: Dokładnie, bardzo łatwo tym manipulować. Oliwia i Kuba zasłonili co nie chcieli pokazywać ale zrobili co chcieli zrobić i nie ukrywali tego przed nikim oraz nikt z uczestników nie ma z tym problemu, każdy powiedział "ok dzięki za informację, nie musiałem tego wiedzieć no ale już wiem, także spoko" i żył dalej swoim życiem a Eliza miesiące od skończenia emisji programu nadal to przeżywa XD
@kipman1: No ja ją inaczej widzę, sympatyczna, szczera, otwarta, bez kija w dupie, nikogo nie udaje, nie wywyższa się, nie jest kontrolująca, zaborcza czy toksyczna. Figurę też ma fajną i właściwie to nie ma w tej edycji ładniejszej uczestniczki. Od początku ją lubię. A z odcinka na odcinek nie znalazłam w niej nic co by mnie do niej zniechęciło. Eliza za to działa mi na nerwy od początku, wywyższa się, panoszy