Wpis z mikrobloga

Teoria niby ciekawa, ale problem polega na tym, że w przypadku kół pojazdów to właśnie opory toczenia są siłą która napędza dany pojazd. Czyli im większe tym lepiej.


@CheSlaw: o #!$%@? ale dzban XD
  • Odpowiedz
Oj ja mnie takie coś #!$%@?. We wtorek jechałem zawieźć syna na trening i jechał taki dzban ulicą, a obok droga rowerowa xD

Wyprzedzić się nie dało bo podwójna ciągła i z naprzeciwka jechały auta i trzeba było się kulać 20 kmh...
  • Odpowiedz
mieli szczęście że to był służbowy samochód, nówka i wszystko działało w nim na tip-top


@CheSlaw: Chcesz powiedzieć, że twoje prywatne auto ma niesprawne hamulce i nie dałbyś rady wyhamować przed grupką rowerzystów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kochamschabowe: Jaki maraton gościu? Pytam tylko, czy jak jest wyścig a obok jest ścieżka to nie mogą na niej jechać. Ty twierdzisz, że nie mogą. Nie mogą bo jest zakaz?
  • Odpowiedz
@yaah: Faktycznie, bardziej trafne jest „nie musza”. Poprawiłoby Ci nastrój jakby na zamkniętej drodze ktoś jechał ku Twojej radości ścieżka? Czy na tour de france masz problem ze ktoś jedzie asfaltem zamiast ścieżka?
  • Odpowiedz