Wpis z mikrobloga

czyli można śmiało powiedzieć że zajęliśmy pierwsze miejsce i jest się z czego cieszyć (ʘʘ)


@J3bzzz: Pierwsze miejsce w zawodach na sowiecką mentalność. Bardzo wysoko zawieszona poprzeczka.
  • Odpowiedz
@BartStaszewski: Ale powiedz mi w jakim etapie życiowym ktoś ich traktuje gorzej? Na jakiej podstawie to się ocenia? Czy po prostu przeprowadza się ankietę wśród twitterowych julek które już mają utarte że Polska jest nietolerancyjna? Mają takie same prawa jak w innych państwach unijnych zapewne
  • Odpowiedz
@BartStaszewski:

Raport to jest jedna wielka propaganda. Nadaje się do kosza. Nie stosuje takich samych kryteriów wobec wszystkich krajów, które są zgodne z rzeczywistością.

https://www.rainbow-europe.org/#8653/0/0

Mamy wypisane tam dziedziny, w których Polska nie otrzymała "punktów".

Wobec tego jestem ciekaw, w jaki sposób osoby homoseksualne w Polsce spotykają problemy w:
- systemie edukacji,
- ochronie zdrowia?

Nie wiem, osoba homoseksualna nie może iść do lekarza, czy zapisać się na studia? Dlaczego nie
  • Odpowiedz
niby twoje ciało ale kościółek mówi nie xD


@RozowaZielonka: Prawodawcy, nie żaden kościółek. W Anglii duchowni zasiadają w Izbie Lordów. Biadolisz, że tam jest państwo wyznaniowe? XD
  • Odpowiedz
@loczyn: a kto powiedział że ja robię pod górę komukolwiek? Znam paru gejów, świetni goście, czasami widujemy się na orlikach i innych imprezach. Natomiast robienie z urojeń gąbczastych mózgów nastolatek, wymyślających piardyliard płci, poważnej ideologii to gruba przesada którą subiektywnie powinno się leczyć specjalistyczną pomocą bo to są grube zaburzenia osobowości.
  • Odpowiedz