Wpis z mikrobloga

Doradzicie który #telefon #android #poco #xiaomi #oppo #reno z tych chińskich? Albo w komach coś polecicie?
Zależy mi na tym by dobrze się z niego korzystało, przyjemnie i by nie padał po 3-4 godzinach i żeby aparat w miare się sprawdzal jak na tą półkę

Który telefon?

  • reno 4z 5G za 550 6/128 do 2024 gwarancja 26.7% (4)
  • Redmi note 10 750 6/64 12m gwarancji 13.3% (2)
  • POCO M4 5G 6/128 650 1 miesiąc gwarancji 13.3% (2)
  • POCO x3 PRO 650 1 miesiąc gwarancji 46.7% (7)

Oddanych głosów: 15

  • 8
@RikBig: poco cena/jakość wychodzi chyba ok, ja mam x3 pro i nie narzekam. Wcześniej miałem motke g8(albo g7 :D) power to też nie narzekałem dopóki się nie #!$%@?, bateria tam była super, przy intensywnym korzystaniu (net GPS) 2 dni wytrzymał. W poco trochę krócej to trzyma to na pewno. Ale też na pewno więcej niż 3-4h. Zdarzyło mi się zasnąć z otwartym YT i rano nadal grało i jeszcze żył (cały
Nie bierz poco.

Mam to i jest średnio. Płacisz za procesor który jest w porządku, ale po co? Teraz dostrzegam mankamenty wyświetlacza, zaczyna się ghost clicking. Aparat jest do bani, serio.

Bateria spoko, ale reszta... Niby w porządku, ale żałuję że go kupiłem po opinii tylko Pana z media expert(panie super wnętrze, najlepszy procesor w tej cenie). Zakup był ekspresowy, bo poprzedni telefon umar.

Podobno realme dają całkiem nieźle aparaty, ale to
@MirkosoftGarek: wytłumaczysz o co chodzi z tym ghost clicking? Realme mają srednie te aparaty właśnie z tego co widziałem to wręcz kiepskie :D ja na aparat nie narzekam chociaż w Motoroli na pewno był lepszy, ale tam to w ogóle lux był.

dzisiaj się będę widział z kolegą co ma to oppo, poproszę o fotę ale nie pamiętam co to za model.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikasz: To że telefon zaczyna z dupy kilkac na ekranie jak jesteś odblokowany i dokładność klików jest fatalna
@Janusz_z_Galilei: A ja mam i mogę narzekać

- wydajność baterii kiepska
- problemy z LTE Orange przez co dość często tracisz net w LTE
- kiepski apaodat którego nawet gcam nie poprawia.