Wpis z mikrobloga

Mirki z działu motoryzacja, jestem na etapie wymiany auta dla mojej kobiety (dzieciaki do przedszkola i szkoły, czasami do pracy na drugi koniec miasta, może zakupy, jest dobrym kierowca wiec nie popsuje od razu) i myśle tez o aucie, które dowiezie większa paczkę rodziny/znajomych oraz
ewentualnie nie będę musiał wzywać transportu do każdego mebla oraz
ewentualnie pojechać na wakacje (nawet zagraniczne Chorwacja czy Norwegia) i nie obawiać sie naprawy czy kleknięcia w trasie (raczej ASO będzie mi serwisować).

1) Mam do wydania 20-30k, wiec nie szukam nic 2012+ pewnie, nie interesuje mnie wiek, ale zwracam uwagę na to czy ktoś chociaż posprzątał na czas zdjec wnętrze
2) Myslalem nad VW T5 lub podobnym od konkurencji
3) W wersji 7-9 osób (multivan lub transporter, caravelle nie wiem czy spełnia warunek?)
4) spalanie do 7-8l lub po prostu proszę o podpowiedz czy opłaca sie gazować benzyniaki takie?
5) docelowo chciałbym go kiedyś przerabiać na campervana, ale tu nie warunek konieczny, bo liczę się wtedy z wymiana na inny i większy model niż t5

Proszę o podpowiedzi na co zwracać uwagę, kogo wezwać ewentualnie do sprawdzenia (oprócz szwagra, który pokopie w opony ma się rozumieć)

#motoryzacja #kiciochpyta
  • 2