Wpis z mikrobloga

Siema to mój pierwszy post na wykopie ale sytuacja z fagatą i późniejsze reakcje i wypowiedzi o tej sytuacji znanych osób mnie zszokowały. Zacznijmy od oceny tej sytuacji z mojej strony. Fagata w mojej opini jest okropnym człowiekiem i to pod każdym aspektem jaki człowiek z kompasem moralnym skrzywdzi świadomie wielu ludzi aby tylko uzyskać sukces.Perfidne wykorzystywanie ludzi dla swoich celów jest zwykłym #!$%@? i dziwi mnie niesamowicie podejscie do tej sprawy pewnych osób jak nitro czy wardega. Uważałem ich za obiektywne i trzeźwo patrzące osoby które nie pochłonęło kolesiostwo i stronniczość niestety patrząc na ich wypowiedzi mocno zmieniłem zdanie.Nitro jako dość kontrowersyjny ziomek umiał zwyzywać od #!$%@? szmat za jakies błachostki,a teraz ?Sergiusz robi z nienormalności normalność i mowi że to nic nowego i się spodziewał że tak działa biznes.Chyba każda trzeźwo myśląca osoba wie co ludzie zrobią dla zasięgów co nie zmienia faktu ze takie zachowania jak wykorzystanie ludzi dla swoich korzyści powinno byc piętnowane i wystawiane na piedestał aby wszyscy mieli świadomość #!$%@? takich zachowań. Teraz chciałbym napomknąć o Wardedze,który podczas złych ruchów wersow jej tłumaczeń i zachowań jechał z nią jak z szmata,robił wstawki ze jest z frizem dla kasy piętnował to moze nie wprost ale jego stronnicza narracja byla widoczna dla każdego.Aktualnie mimo paru słów z jego stronny w stronę Fagaty czuje od niebo stronniczość.Niesamowicie mnie #!$%@? fakt ze większość naszych wspaniałych gwiazd normalizuje bycie kanalia społeczna i rozpoerdolisz kompas moralny przez argument „to dla mnie nic nowego”.Drugim faktem komicznym dla mnie jest mówienie ze Masza wyciąga brudy bo chce byc sławna ze nie kest przyjaciółka bo takich rzeczy się nie wyciąga ze gdyby się nie zgadzała to by jej to napisała i zerwała przyjaźń ludzie… prosze otrząśnijcie się .#!$%@? kogo powinna obchodzić Masza pomijając fakt ze fagata zadzwoniła po karetkę i wstawiła do internetu jak ja pogrąża i mowi ze jest naćpana nie ma co przyjaciółka która nie wyciąga prywaty do internetu…Przestance oceniać film przez pryzmat maszy a #!$%@? które zrobi wszystko aby nic nie musieć robić w życiu współczuje jej rodzicom ze wychowali takie szonisko.Stuu współczuje ze przez pryzmat dobrych chwil w relacji nie umie albo nie chce przeciwstawić się #!$%@?.Takich zachowań nie powinno się normalizować a tępić i nazywać po imieniu aby szczególnie młode osoby nie uznały tego za coś normalnego nie pozdrawiam , i spytam fagata smakował kryształ od Mikiego czy gruda za duża ?
#fagata #famemma #nitro #wardega
  • 15
Uważałem ich za obiektywne i trzeźwo patrzące osoby które nie pochłonęło kolesiostwo i stronniczość niestety patrząc na ich wypowiedzi mocno zmieniłem zdanie


@KoZeCzEkk: To były tylko pozory, te osoby tak samo fagatka kierują się tylko swoim interesem. Przeanalizuj sobie dramy Wardęgi to zauważysz ten sam, nieobiektywny schemat jechania po osobach, który służył głównie kręceniu atencji, misyjności w tym nie było żadnej + masa fałszywych informacji. Sprawdź sobie jego Psiakobus i ile
@KoZeCzEkk: Ale co tu niby Wardega ma komentować? XD Ma powiedzieć to co już wszyscy wiedza? Sprawa z Wersow to inna para kaloszy, bo on NAGŁOŚNIŁ sprawę kradzieży loga i to, że Werka działała niezgodnie z prawem, a to że jakaś laska się przespała z typem dla popularności i kasy, to nie taki kaliber. Powiedział jasno, że po tym co powiedziała można uznać, że jest #!$%@? dla której Stuu był tylko