Wpis z mikrobloga

@elperson: chyba tobie, i zapamietaj jak juz przyjechałeś do cywilizowaniego kraju to morda w kubeł, i nie podskakuj bo szybko mozesz wrócić do tego kartonu obsranego gównem
  • Odpowiedz
@shelby0153:
Parę dni temu w Warszawie na Nowym Świecie zadźgały wschodnie śmieci młodego Polaka, bo śmiał im zwrócić uwagę by nie zaczepiali dziewczyny. Śmieci już pewnie przekroczyły granicę i szukaj wiatru w polu.

Tak się kończy przyjmowanie milionów uchodźców. Idziemy w kierunku wschodnich standardów przestępczości.
  • Odpowiedz
Wmawiasz komuś coś bo ty tak uważasz i koniec, nic do ciebie nie dociera.


@maciss: A do Ciebie co dociera, jeśli uważamy jasno, że obwinianie ofiary nie powinno być pierwszą myślą zdrowego na umyśle i moralności człowieka, a Ty i tak brniesz? I jeszcze obrażasz ludzi wokół gdy nie są jednomyślni z tobą?

I to nie jest wąskie myślenie? Pewnie sprowokował, pewnie to, tamto, a wy wszyscy to niedojrzali, głupki, emocjonalni, baby i jeden tor
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: W odniesieniu do postu, że szukają sprawców, moją pierwszą myślą było, kto to może być, jaki mogli mieć motyw.
Pisze po raz kolejny, obwinianie ofiary jest tylko w twojej głowie, bo czegoś nie zrozumiałeś i jeszcze te wymyślanie ciągłe np. "pewnie sprowokował" ech co sobie jeszcze przekręcisz, wyolbrzymisz? Szkoda słów.
  • Odpowiedz
obwinianie ofiary jest tylko w twojej głowie


@maciss: Luzik. Pisząc, że MUSIAŁ mieć wrogów, MOŻE miał długi czy zatarczki nie przenosisz winy na niego, ani trochę. Sam nie widzisz co robisz, ale to normalne u tych z nadmiernie wysokim mniemaniem o sobie.
  • Odpowiedz
ale to nie jest normalne.


@maciss: Tak, teraz przenoś to na mnie, mimo, że jestem tutaj tym zwracającym uwagę na to, że tak nie należy robić. Chyba, że masz dowody i poszlaki, a nawet jakby i tak to nie jest usprawiedliwienie.

Mniejsza, upieraj się.
  • Odpowiedz
jestem tutaj tym zwracającym uwagę na to, że tak nie należy robić.


@nowywinternetach: Wyzywasz mnie od psychopatów, piszesz że gardzę ofiarą i tak samo robię jak napastnicy, przeinaczasz i zmieniasz moje słowa. Spoko, zdrowy jesteś i wcale nie obłudny i fałszywy.
  • Odpowiedz
@elperson: kmiotem to jesteś ty i wszyscy twoi faszystowscy pobratymcy. Już wiem dlaczego wasze kobiety tak się uśmiechają na ulicy, bo wyjechały od was ćwoków, chamów i nieuków z mordami zachlanymi i śmierdzącymi od petów. Na razie was tolerujemy, ale każdy czeka aż się pozarzynacie z ruskimi do ostatniego kmiota i wtedy wjedziemy na nasze ziemie.
  • Odpowiedz
@Outmann: czemu schizofreniku uważasz że jestem ukraińcem? co jest z tobą nie tak? I to nie jest tak że ludzie się do ciebie uśmiechają, oni się z ciebie śmieją - bo wyglądasz jak kretyn z urojeniami paranoidalnymi.
  • Odpowiedz