Wpis z mikrobloga

Ale ta Karolina #!$%@?. Jej głos piszczący jakby się nawdychała helu (╬☉д⊙)⊰⊹ฺ Zero szacunku do siebie, jak idiotka się płaszczy przed tym kasprem, typ jej już wyraźniej nie może powiedzieć "#!$%@?" a ta typiara dalej się zachowuje jakby się z nią droczyl. Aż przykro mi się na to patrzy, w takim sensie żeam ciary żenady, ale tej idiotki mi nie szkoda

#hotelparadise
  • 4
@Komarczyk: Bo on się z nią droczy, zamiast spokojnie jej spojrzeć w oczy i powiedzieć „Szczerze Karolina, nie chcę być z tobą w parze, nic do ciebie nie czuję” itp to on gra w jakieś gimnazjalne męskie gierki pozwalając jej się ośmieszać, niedojrzały ku**s tak bym go nazwała, on się z niej naśmiewa, okazuje jej brak szacunku i ona ma przez to galaretkę z mózgu, bo najpierw jej naobiecywał a teraz
@Opportunist: no i to byłaby dobra reakcja, #!$%@? albo po prostu...olać. nie narzucać się. Co to jej daje? Tylko się będzie czuła gorzej, a po obejrzeniu odcinka to w ogóle...
Kapsel może nie zachowuje się super świetnie ale dość wyraźnie jej mówi że ma ja w dupie, wprost, bardziej wprost się naprawdę nie da. Można by to wziąć za droczenie jakby tak zrobił raz, a potem jednak mlbyl milutki i tak
@Komarczyk: + przeczytania całego szamba jakie ludzie w internecie na nią wylali
No zazwyczaj albo atak albo ucieczka w takiej sytuacji, chociaż to pierwsze w hotelu wzbudziłoby dużo kontrowersji jakby to był facet poza hotelem to liść mu się należy
Jednak żeby odpuścić w takiej sytuacji trzeba mieć dużo dojrzałość a Karolina ile ma lat 22? Są kobiety po 40-tce, które #!$%@? przez facetów wpadają w depresję albo chcą się mścić