Wpis z mikrobloga

@Bedba: Czesc, czy ktos posiada myjke lavor i moglby sie wypowiedziec ? Mam pare pytan bo moj karcher k2 jest za slaby i chcialbym cos mocniejszego dlatego mam pare pytan
1. Czy wartosc barow roboczych podawanych na aukcjach ma odzwierciedlenie w rzeczywistosci ?
2. Jak jest z gwarancja i serwisem ?
3. Jak dziala i czy macie z nimi jakies problemy?
Interesuja mnie modele ktore maja podana wartosc robocza 160-180 bar
#detailing
  • 4
@Bedba: nie kupuj tego scierwa. Pare lat temu kupilem Lavor R 180 i po jakims czasie odeslalem do naprawy bo pompa nie dawala cisnienia to napisali, ze uzywalem niezgodnie z przeznaczeniem cokolwiek by to mialo znaczyc. Nie chcialo mi sie z nimi walczyc i kupilem karcher k7 i jest zajebisty. A tamto gowno rozebralem to w srodku jest to marnej jakosci i zrobione z plasteliny(lozysko i krzywka) nie polecam. A cisnienie
@michalek_1984: porównujesz myjkę za 600 zł z myjką za 1600 zł. To się nie ma co dziwić że bebechy inne. Robierz K4 to też się okaże że jest z gównolitu. I nie bronię tutaj lavora, tak samo musiałem taką odesłać na serwis, ale bez problemu naprawili, odesłali i dalej mi służy, a jest już wiekowa.

@Bedba: co do parametrów, zawsze warto odnaleźć w internecie instrukcję do danego modelu, który chcesz
@Czysta-Bryka_pl rozbierze aktualnie sprzedawane k7 i się okaże, że pompa jest z kompozytu. Karcher poleciał z jakością przez ostatni 2 lata mocno w dół ale za to cenę podnieśli ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mam lavora vertigo 26, miałem chwilę prime r180. O ile prime było czuć plastikowość to i tak była dobra myjka w tych pieniądzach i z tym wyposażeniem. Vertigo to 30 kilowy, niezniszczalny kloc. Wystarczający aż
@Bedba na ciśnienie duży wpływ ma wykorzystana lanca, pistolet, dysze. Myjki parkside po zmianie pistoletu na ten z lavora vertigo zyskiwały mocno kopa. Dysze quick connect to czyste złoto, fajnie żeby pistolet miał mosiężny zawór a nie plastikowy.