Wpis z mikrobloga

Kisnę za każdym razem, gdy jakiś lewicowy soyboy wyzywa od inceli ludzi krytykujących dyskryminację mężczyzn taką jak wyższy wiek emerytalny, czy pobór do wojska tylko dla mężczyzn.

Podstawą takiego zachowania jest przekonanie, że aby mężczyzna "zapracował" na seks, musi koniecznie popierać lewicowe i feministyczne przekonania, bo gdy facet nie wyrzeknie się swojej godności i nie da się dyskryminować za płeć, to kobiety w ramach kary wpiszą go na swoją tajną listę nieruchających, skazując go tym samym na dożywotni celibat.

A przecież każdy kto ma jakiekolwiek doświadczenie matrymonialne z kobietami, ten wie że jak ktoś nieironicznie myśli, że kobiety serio odrzucają mężczyzn za brak lewicowych poglądów, to taki typ sam jest najpewniej lewicowym incelem z syndromem wyparcia, który ma płonną nadzieję, że kiedyś w końcu porucha, jak się będzie długo lewicowym Julkom podlizywał.

A co z tego wychodzi to można się dowiedzieć, przypominając sobie te wszystkie afery z oskarżeniami lewicowych dziennikarzy i działaczy o gwałt, których już nawet w naszej zaściankowej Polsce już trochę było XD

Zresztą, widzieliście kiedyś bestsellerowy film erotyczny dla kobiet, w którym główną męską rolę grałby jakiś lewicowy soyak-feminista chodzący na marsze z feministkami i wojujący o ich postulaty? XDD

Ja nie, za to widziałem jak w kinach i księgarniach hitami były książka i film o przystojnym mafiozie, który porwał kobietę na rok, aby się w nim zakochała, a w międzyczasie parę razy zgwałcił XD

Gdyby w tym filmie zamiast przystojnego mafiozy dać lewicową miękką kluchę, to zamiast filmu erotycznego bylby horror psychologiczny o obrzydliwym, dwulicowym psychopacie który usypia czujność kobiet głoszeniem lewicowych postulatów, a potem je porywa i bestialsko gwałci, bo one same z własnej woli nigdy by z nim do łóżka nie poszły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą to znam nawet pewnego Chada, który nie kryje się z tym, że popiera postulaty Konfederacji i pluje na lewicę, a mimo to pekluje lewicowe Julki aż furczy. Kiedyś z nim mieszkałem to do dziś pamiętam inbę, gdy on sobie odsypiał z Julką wesołą noc, a do drzwi zapukał chłopak Julki z jej matką, do której poleciał z płaczem, że ta go zdradza i jest u jakiegoś typa spod ciemnej gwiazdy i trzeba ją ratować, bo ona nie wie w co się wpakowała XDDD

Ja im otworzyłem i zaczął się krzyk, gdzie jest Julka, a wtedy ziomek wstał i kazał im wy#$&dalać z jego domu, a Julka wróci gdy będzie chciala, ale na razie śpi, bo jest zmęczona po nocy. A sama Julka nawet nie wyszła do matki i chłopaka, tylko stojąc w progu sypialni ziomka owinięta kołdrą, kazała im iść i jej wstydu nie robić przy Chadzie XDDD

I tyle jest z tych teorii o tym, że jak nie popierasz feministek i nie walczysz razem z nimi o prawa kobiet, to na pewno jesteś incelem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #seks #bekazlewactwa #p0lka #ciekawostki
Pobierz s.....i - Kisnę za każdym razem, gdy jakiś lewicowy soyboy wyzywa od inceli ludzi kry...
źródło: comment_1652282721t9H240slVwHdoAgHppUlSv.jpg
  • 33
@niochland: dużo już w życiu widziałem, ale te neuropejskie fantazje erotyczne w formie gifa mogłeś zachować dla siebie w swoim folderze, czy gdzie to trzymasz XD

Jprdl, co trzeba mieć w bani, żeby takie gówna tworzyć? XD Przecież to więcej mówi o spi#$&leniu umysłowym twórcy tego dzieła, niż o prawicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ale wyciągając nawet takie armaty nie zakrzyczysz rzeczywistości. Możesz sobie fantazjować, że
No ale co? Historia z Chadem może i zmyślona, ale sama zasada działania julek prawdziwa


@GaudeMaterRedania: bynajmniej nie zmyślona. Jakbym już miał coś wymyślać, to byłaby to mniej idiotycza akcja XD

Po prostu ziomek jest typowym Chadem, jeszcze nabitym sterydami i ma ten słynny "lekki zarys mięśni", czyli wygląda jak młody Schwarzenegger poza cyklem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A @niochland odpalił typowy odruch psa Pawłowa, czyli tępo
Pobierz s.....i - > No ale co? Historia z Chadem może i zmyślona, ale sama zasada działania j...
źródło: comment_1652287340rCynUCxq5fGc3sbfwZkSRu.jpg
@skitarii: Ja jestem chad i lewak, a jarmużowe pierożki to moje danie popisowe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kocham te pillowe potyczki jakby w ogóle jakaś ta idea miała zaczepienie w rzeczywistości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A przecież każdy kto ma jakiekolwiek doświadczenie matrymonialne z kobietami, ten wie że jak ktoś nieironicznie myśli, że kobiety serio odrzucają mężczyzn za brak lewicowych poglądów, to taki typ sam jest najpewniej lewicowym incelem z syndromem wyparcia, który ma płonną nadzieję, że kiedyś w końcu porucha, jak się będzie długo lewicowym Julkom podlizywał.


@skitarii: to nie jest prawdą. Ja bym tam brała. Niestety na moim zadupiu mężczyźni mają niezwykle tragiczne poglądy.
@konopiapolska: W każdym środowisku znajdą się oportuniści. Co zabawne wszystkie lewackie związki jakie znam są trwalsze niż te narodowe katolickie ojczyźniane bo ludzie są sobie oddani a nie bo boją się złamać przyrzeczeń z powodu jakiegoś chłopa na chmurce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nie, za to widziałem jak w kinach i księgarniach hitami były książka i film o przystojnym mafiozie, który porwał kobietę na rok, aby się w nim zakochała, a w międzyczasie parę razy zgwałcił XD


@skitarii:

#!$%@?ąc od tematu - nie rozumiem skąd ten ból dupy o ten film. Blanka chciała to napisała, część kobiet chciała to przeczytała, część olała, nawet same różowe nie robią z tego filmu tak wielkiego halo
Ja bym tam brała


@konopiapolska: chyba zasiłek z MOPSu xD przecież Ty nienawidzisz mężczyzn i masa Twojej "tfurczości" na Wykopie to idealnie potwierdza. No chyba, że o to Ci chodzi - żeby mieć do dyspozycji taką miękką cipę, która sama siebie nienawidzi za genitalia z którymi się urodziła, dzięki czemu codziennie mogłabyś karmić swoją mizoandrię.

wszystkie lewackie związki jakie znam są trwalsze niż te narodowe katolickie ojczyźniane


@Frasad: argument anegdotyczny,
@skitarii: Kurczę, nie siedzę często na wykopie, więc niezbyt kojarzę, ale to już chyba któryś z kolei Twój wpis o mitycznych chadach z konfederacji ruchających lewicowe julki, zupełnie jak gdybyś chciał zakrzyczeć fakt, że większość bywalców tagu przegryw popiera konfederację i ogólnie skrajną prawicę. Jest to fakt i nie możesz z tym nic zrobić. I uważam ponadto, że źle rozumujesz i przez to dochodzisz do błędnych wniosków. Bo jeżeli dobrze Cię
@skitarii jak widać ta twoja ruchana panna miała dosyć pusto pod kopułą, skoro poleciała tylko na wygląd, ale co się dziwić ciała podobne się do siebie przyciągają, więc swój swojego znalazł, nie mnie oceniać ¯_(ツ)_/¯

Myślę, że najważniejsze to nie być toxiciem (zazwyczaj tacy reprezentują skrajne poglądy, jak np. ty), umieć zadbać o swój wygląd i kogoś wartościowego znajdziesz (czytaj, nie liczącego na ons, fwb).
Podstawą takiego zachowania jest przekonanie, że aby mężczyzna "zapracował" na seks, musi koniecznie popierać lewicowe i feministyczne przekonania


@skitarii: to jest top kek
Facet mający na sile lewicowe poglądy, popierający feministyczne przekonania i ogólnie będący w tym światku to sobie może zapracować co najwyżej na łatkę psiapsiółka którego każda Julka lovcia <333 ale jednocześnie nim gardzi
Myślę, że najważniejsze to nie być toxiciem (zazwyczaj tacy reprezentują skrajne poglądy, jak np. ty), umieć zadbać o swój wygląd i kogoś wartościowego znajdziesz (czytaj, nie liczącego na ons, fwb).


@Tratak: XDDD gdzie niby skrajne poglądy reprezentuję? XD

No chyba, że dla ciebie wyśmiewanie lewicowych radykalnych oszołomów to jest skrajność, to wtedy nie mam pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@skitarii pamiętając ten i Twoje poprzednie wpisy mam wrażenie, że reprezentujesz toksyczną męskość. Nie chcę być złośliwy, nie znam Cię, nie wiem jak wyglądasz, kim jesteś, jakie masz poglądy na każdy temat, ale dam Ci jedną radę, spróbuj zrozumieć drugiego człowieka, to co nim kieruje, dlaczego robi to co robi, pytaj siebie o wszystko z czym się nie zgadzasz albo przeczy twojemu światopoglądowi! Np. czy sformułowanie "pedał" jest obraźliwe dla osób homoseksualnych