Wpis z mikrobloga

Mirki myślę nad zakupem auta do ok. 35 tysięcy zł plus minus 2 tysiące. Przejrzałem ogłoszenia na popularnych serwisach internetowych i większość współczesnych aut mi się nie podoba. Jedyne co mnie zainteresowało i zająłem się poszukiwaniami to Citroen DS4 oraz Ford Focus III Sedan. Co uważacie na temat tych aut? Macie jakieś spostrzeżenia/uwagi? Może podsuniecie inne ciekawe auta w tej cenie, którymi mogę się zainteresować.

Citroen DS4 to dosyć rzadki wóz w Polsce. Na Otomoto na ten moment jest koło 160 ogłoszeń na całą Polskę. Interesują mnie jakieś usterki, polecane i niepolecane wersje. Czy warto brać wersję turbodoładowaną wersję benzynową. Jakie są koszty eksploatacji, wersja manualna czy automat, opinie na temat diesla itp.

#autokomis #samochody #auta #zakupsamochodu #citroen #ford #pytanie #kiciochpyta
  • 8
@Voltanger: Bier Forda... chcesz sedana? OK, mało praktyczny, ale jak Ci pasuje...

Z silników w Fordzie najlepszy dziadkowy wolnossący benzyniak 1.6, inne też jeżdżą ale jak są dobrze serwisowane w ASO - wtedy raczej nie będzie z żadnym kłopotów.

Co Citroena mogę się wypowiedzieć tak: nie są złe, tracą bardzo na wartości.