Wpis z mikrobloga

Hejka. Mam pytanko. Z jakich sklepów zamawiacie gry planszowe, w których nie ma problemów z uszkodzonymi rogami? W ostatnim czasie zamówiłem z 3 gry od 3 różnych sklepów i w każdym był uszkodzony róg (w mniejszym lub większym stopniu). Co prawda sklepy w miarę sprostały reklamacji na pudełko, ale jednak jest to dodatkowa zabawa, która męczy po pewnym czasie. Macie jakieś preferowane sklepy internetowe, które was nigdy nie zawiodły, a pudełka są w stanie idealnym?

PS: Wiem, że w większości przypadków jest to wina firmy kurierskiej, ale odpowiednie zabezpieczenie też zmniejsza szanse na uszkodzenie.

#pytanie #grybezpradu #gryplanszowe #planszowki
  • 8
@Sebini: u mnie to aleplanszowki/allegro/u wydawcy.

W zależności jaki to tytuł i czy coś dodatkowego do niego domawiam. W 95% przypadków wszystko było w porządku. Raz zdarzyło się, że pudełko ewidentnie na sortowni robiło za piłkę do koszykówki, ale aleplanszówki w trymiga to zareklamowali. Bodajże 10 min po wysłaniu im zdjęć miałem telefon od nich, wszystko profesjonalnie załatwione i żadnych problemów. Sklep bardzo dba o opinie i klientów. Nie bez powodu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sebini: rebel/aleplanszowki/smyk/empik na ten moment mi wpada do głowy.
Za każdym razem solidnie zapakowane, że trzeba byłoby się super postarać żeby zrobić jakiekolwiek uszkodzenie.