Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Oficjalnie #pokazmotor͡° ͜ʖ ͡°) chinol nie chinol, ale jeździ się przyjemnie. Prędkość przelotowa to 70-80 km/h, vmax 90, z górki 100. Powyżej 80 są takie wibrację, że dupa odpada. Moto zrywny, idzie nawet jakiegoś smarta wyprzedzić na drodze xD ogólnie jestem mega zadowolony jak za te pieniądze (3200) jedynie co mnie męczy to te wibracje (tak do 70 km/jest OK). Nie wiem czy to ten model tak ma czy ogólnie na motocyklu czuć wibracje i trzeba się przyzwyczaić. No i po około 50-60 km mała przerwa bo dupa lekko boli

Ale zrobiłem nim trasę 140km bo jakoś musiałem wrócić do domu. Spokojnie trzymałem tempo różowej, która jechała autem. Jakby nie to, że jestem od 5:00 na nogach i spałem 3h to trasa byłaby przyjemniejsza

W skrócie jestem mega niewyspany i zmęczony, ale zadowolony z zakupu. Fajnie się jechało

#bojowka125cc no i przy okazji #pokazauto

Jestem #!$%@? spełniony! Mam samochód, mam sprawny motocykl, nic mi więcej nie potrzeba xD

p.....e - Oficjalnie #pokazmotor ( ͡° ͜ʖ ͡°) chinol nie chinol, ale jeździ się przyje...

źródło: comment_1652266062gHGDxKY2REpyXU0BGtPBCS.jpg

Pobierz
  • 22
no chinole wibrują


@retardo: to nie chodzi, że "chińczyk wibruje" tylko silnik nie posiada wałka wyrównoważającego, silniki w lepszych chińczykach go posiadają i wibracje nie występują
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@porterhouse: po #!$%@? pytałeś jak już żeś się na to gówno nakręcił ? Mówiłem że nie warto, zaczniesz gubić śrubki,aż ci odpadnie zacisk hamulcowy i se głupi ryj rozwalisz. Jest tyle lepszych motocykli, a ty wybrałeś prawie najgorszy z możliwych. Tak wibracje są i będą, silnik to najgorszy z możliwych bez wałka i na sztywno przykręcony do ramy. Nic tu nie poradzisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@porterhouse: masz tu lepsze po tysiąckroć https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-junaka-125-CID5-IDP6mWD.html
https://www.olx.pl/d/oferta/benyco-cruiser-125-cm-CID5-IDP8W29.html

https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-romet-k-125-CID5-IDP0Rr3.html to jest prawdziwy hit, w sprzedaży od 2007 do dziś. Mnich nim zrobił ponad 60tkm zanim wyzionął ducha.

Mogłeś wybrać, wybrałeś najgorzej. Szkoda że zaczynasz w ten sposób bo łatwo można sobie wyrobić błędne zdanie o chińskiej motoryzacji przez pryzmat tego badziewia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kick_Ass: powiem tak. Dużego wyboru w okolicy niestety nie miałem i padło na najlepszą opcję ze wszystkich. Wiem, że to chińczyk i jedni mówią, że najgorszy kicz, a inni, że mają i wszystko działa. Wiadome, że są lepsze chinczyki od tego, ale też nie będę jechał przez pół Polski za 125cc która na żywo może okazać się niewypałem. Za duże ryzyko

Nie rozumiem tylko skąd ten hejt. Ok słaba konstrukcja, mało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@porterhouse: jak popatrzysz na moją aktywność w grupie to zobaczysz że ja nic nie mam do chinoli, wręcz je lubie i kupuje od 2011 roku, tylko każdy mój zakup był poprzedzony porządnym resarchem, mogę się nazywać znawcą chińskich wytworów i powiadam ci , strasznie się zawiedziesz. Zmień zębatke zdawczą na 17z to ci przestanie tak wibrować i będzie lepiej jeździł. Podokręcaj wszystkie śruby, a najlepiej wklej je na klej do gwintów.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: ale ja nie szukałem moto życia bo mnie nie stać, poszedłem na komprimis. Coś co wygląda, jest zadbane i działa w niskiej cenie. Ja wiem, że to nie jest do końca udany model i nawet mi się w pełni nie podoba tak naprawdę, ale dostępność i cena. Rozumiem ciebie i resztę, że to lekka padaka, ale działa, ludzie mają takie, jeżdżą i jest OK. To nie jest moto na lata,
p.....e - @Kick_Ass: ale ja nie szukałem moto życia bo mnie nie stać, poszedłem na ko...

źródło: comment_1652351160zkjmHg36RFUrMeL7zrTCo0.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@porterhouse: ale ten model nijak się ma do porządnej 125, bardziej patrzyłbym na to w kategorii 50 z tuningowym cylindrem. Skoro tobie się podoba to ok,ale nie szukaj uzasadnienia dla bylejakości tego sprzętu. Ty masz z wtryskiem czy na gaźniku jeszcze?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kick_Ass: już bym nie przesadzał z tuningowana 50 bo jednak to zupełnie inaczej jedzie. A siedzi tam gaźnik jak to w tanim chinolu. Zresztą w sezonie trzymam moto pod blokiem (nie chce mi się czegoś takiego prowadzić do garażu rodziców) więc aż tak mi go nie szkoda jak czegoś markowego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@porterhouse: o boże, to jest kurła 1P52FMI , on z tego co kojaże to nawet nie ma pełnych 125ccm xD

Rób od razu mu zmianę zębatek zdawczą na 17z i tylną na 38z zmaleją ci obroty,będzie się mniej telepał , możesz podnieść iglice w gaźniku o jeden stopień, wywal recyrkulator spalin i zaślep otwory, dorzuć mu filterek paliwa bo te padło ma bak polakierowany w środku jakimś gunwem i się ciągle