Wpis z mikrobloga

Kurła, kupiłem mieszkanie i mam zrobione na gwarancja do bramy a dalej się nie znamy (a do bramy akurat blisko) i było to zgłaszane, miało być zrobione ale sprzedawca podpisał odbiór, a ekipa się nie odzywa. Dobra, do przeżycia. Teraz przyszły agatameble, instrukcja do komody #!$%@?, nie wiadomo która śrubka to która bo ani nie oznaczone ani posegregowane, no i jak już się zabraliśmy do składania z różową to na 5 kroku się poddaliśmy bo między ściankami pół centymetra szpary, a po przy klepaniu szpara została, za to kolek rozwalił sklejkę. Innosie, daj mi swą moc bo nie wytrzymie. Oprócz komody mam do złożenia jeszcze szafę 2x2 ( już się nie mogę doczekać) i łóżko. Jak tak dalej pójdzie, to będę spał na materacu położonym luzem na podłodze, i ubrania będę brał prosto z suszarki a nie z szafy
#zalesie #mieszkanie
  • 7
@jarezz: wyczytaliśmy że dostawa ze skręceniem ale jak się z tym w 15 minut uwiną. Przy kasie też nam tak powiedzieli, a w instrukcji pisze że przynajmniej półtora godziny jeśli wiesz jak składać, także nie było opcji
@jarezz: panowie po wnoszeniu szybko uciekli. Chyba się za mocno zdenerwowali na zakręt na schodach. Gdyby chociaż była szansa na zapytanie o składanie, to bym się nawet nie zastanawiał
@jedenzbandy: wszystko się zgadzało, po prostu część kołków była nieco chudsza i nie pasowała. Na dodatek nigdzie nie było mniejszych kołków do użycia więc po prostu trefne
@zwora: Tak właśnie chciałem zrobić, ale akurat mojego modelu nie było