Wpis z mikrobloga

W tej lidze w końcu skusze się na jakiś build z summonami, bo nigdy tym nie grałem, tyle że jak to wygląda w end game? W snesie jakieś totemy, balisty, golemy, ghule czy inne? Nie zdycha to za szybko?

Widziałem kiedyś jakiś filmik na yt, gdzie typ miał mega wykokszone totemy które tankowały wszystko jak leci, no ale ten build to kosztował mirror+,a znając te wszystkie "mega buildy" to zanim człowiek dojdzie do jakiegoś sensownego gearu to się nieźle wycierpi :p

Jest coś w miarę prostego, gdzie może i na końcu kosztować sporo, ale cała droga do takiego sprzętu jest w miarę sprawiedliwa? A nie, że przeskok z żółtych na czerwone będzie wymagał 50 exów, już o reszcie nie wspominając?

#pathofexile
  • 4
@ytong1918: skele mage, na początku lecisz zwykłe szkieletory które również biją bardzo dobrze aż stać cie na jewelek. Medium clusterek z pasywką Blessed Rebirth i bzikasz

@k__p: to ma tak #!$%@? clear i ramp na bossach że nie warto xD
@ytong1918:
Absolution ma bardzo dobry clearspeed dużo lepszy niż szkielety wojowników. Na bossach możesz mieć problem tylko jak nie masz dostatecznej regeneracji many, bo koszt many jest b. duży i jak się wyprztykasz to robi się niezręcznie, w zamian dostajesz miniony zadające absurdalny dmg. Zalecam iść na początku w Eldritch Battery to rozwiązuje problemy z maną.
Na szkielety magów przerabiasz dopiero jak masz Dead reckoning i Blessed Rebirth. Ja z absolution