Wpis z mikrobloga

@Gacek_: życie bez zmywarki nie ma sensu, jak nie masz miejsca to nawet taka nablatowa będzie wybawieniem

jaki ma sens kupowanie tak malej zmywarki skoro mniej czasu zajmie ci umycie paru naczyn niz zapakowanje jej, wlaczenie i pozniej wyciagniecie naczyn


@ojrzan88: ma bardzo duży sens ponieważ dużo więcej czasu zajmie ci umycie paru naczyń niż zapakowanie i rozpakowanie jej (co i tak musisz zrobić myjąc ręcznie), nawet tak mała przyspiesza
@Gacek_ mój znajomy ma i sobie chwali, fakt że wchodzi w sumie raptem tyle naczyń co po jednym posiłku ale oszczędność wody i czasu jest na pewno. To jest alternatywa dla kogoś kto nie ma miejsca na wstawienie dużej lub wymaga to zbyt dużej przebudowy kuchni. No i można taką kupić za <1000.
@Gacek_: fajna zmywareczka na poczatek. dla jednej osoby na pewno starczy, mam taka, wlaczalem ja dwa razy dziennie, zaraz po sniadaniu i kolacji na program 30 minutowy. Zuzywa 5 l wody na kazdy cykl, na programie 30 minutowym szlo 300-400 watow energii. Jest mala, wiec na pewno duze patelnie nie wejda (chyba ze masz patelnie z odpinanymi raczkami). dodatkowo mozesz ja wziac na jakis kemping, bo mozesz wlac wode osobno, np.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gacek_: mini zmywarka, mini klimatyzacja, mini piekarnik itd itd to wszystko są przesączone kompromisami sprzęty które wydają się być opłacalne, ale są tak niewydajne, że najczęściej są to elektrosmieci. Jeżeli jesteś studentem w wynajmowanym mieszkaniu, spoko. Jeżeli masz możliwość zamontowania normalnej zmywarki to nie marnuj kasy i idź na całość od razu, nawet na raty