Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bartek555:
Z jednej strony krótko pewnie jak na tak duży statek i warunki.
Ale z drugiej gdy trzeba czekać ze względu na bezwladność statku to trzeba mieć nerwy.

Ja kiedyś rowerem wodnym pływałem więc wiem jak jest.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bartek555 to ciut więcej niż 4E w mojej firmie ( ͡º ͜ʖ͡º) my ostatnio uderzyliśmy w keję mimo dwóch holowników i 6 osób na mostku i całkiem niezłej pogody. Wystarczyło kilka małych zbiegów okoliczności i 5 metrowa dziura 2 metry nad linią wody gotowa :p
  • Odpowiedz
  • 0
@nerkowiec: Spoko, na razie jestem przez posrednika, ktory mi zabiera prawie polowe ;) a widzisz, my tez #!$%@? niedawno bo sie zerwalismy z cum. Potem jak wialo to mielismy 5 holownikow xD 2/o potem ma 450-500€. Aha, mowilem o 40tys pln miesiecznie jak cos ;)
  • Odpowiedz
@bartek555 dlatego fajnym system jest podawanie rocznych zarobków. I tak masz spoko kasę, w takim tempie 78000 €/$/£ rocznie jest w twoim zasięgu. IMO kluczem do sukcesu jest praca z nacjami dbającymi o swoje interesy
  • Odpowiedz
  • 0
@losmarineros: Nie zrzuca. Stary tutaj nigdy nie manewruje, mejci jezdza. Bylem na wachcie z c/o a on mi ufa, bo manewrujemy duzo razem, wiec dal mi wjechac. 1/o przyszedl po prostu godzine przed wachta.
  • Odpowiedz