Wpis z mikrobloga

@RvN7: Szczerze, to nie sądzę, by ci "zawodnicy" dostawali takie pieniądze. Poza tym, trochę wiem o tym, jak ma Nitro te swoje biznesy zorganizowane i powiem dyplomatycznie - zdziwiłbyś się, jak to jest po kosztach, amatorsko i jakimiś szwagrami robione.

Wręcz byłoby dziwne, że gość nagle ma na koncie pół melona, a dalej mu szkoda paru stów na serwer, normalną stronę i tak dalej. Plus, wydaje mi się, że gdyby tam
@XiR0: Nie jestem zafascynowany jego postacią ani samym Fame - to zaznaczę na początku, żeby nie było nieporozumień.

Nie wiem, po co piszesz coś o teledyskach - ten jeden z Sentino to zdaje się kto inny kręcił i nie odnosiłem się do tego. Pisałem o wizualnej stronie Pompy i 7M7 - wejdź na strony i to oceń. Syf i bieda. W zakładce "influencerzy" na stronie jest on i ta jego laska.
@XiR0: No to o tym mówiłem - że promować markę odzieżową sobą i swoją panną to można, jak nazywacie się David i Victoria Beckham, a nie Sergiusz Górski i Sandra jakaśtam ( ͡° ͜ʖ ͡°). I serio, to jest dla mnie niepojęte - są strony, gdzie ogłaszają się fotografowie, fotomodelki, modele, itd. - żaden kłopot spiknąć się z kimś, nawet początkującym, który zrobi to dla fejmu i