Wpis z mikrobloga

Mirki, moja siostra zaczęła teraz pracę i ma dwójkę dzieci, z racji że ja studiuje i wakacje mam wolne to uznaje, że mogłabym zająć się jej dziećmi w wakacje, najlepiej u nich mieszkać i od rana jak wychodzi do pracy do 17 jak wraca się nimi zajmować. Bo półkolonie wyniosą ja 500 zł za tydzień i nie wydolą z mężem. Kurde a sama kiedyś mówiła, że mają 50 tys oszczędności. Mówiła to tak, jakby oczekiwała że to będzie za darmo bo to sama przyjemność dla mnie xD Czy powinnam pomoc siostrze czy siostra ma tupet że wychodzi z propozycją pracy za darmo. #rodzina #relacje #opiekanaddziecmi
  • 35
  • Odpowiedz
@Memphi: chciałabym, żeby to był bait. Ostatnio siostra z Niemiec pytała czy nie przyjadę na 3 dni popilnowac dziecka, jak mówiłam że to mnie z testami wyniesie z 800 zł to nic nie powiedziała że mi odda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@manjobanjo: w życiu xD dlaczego masz poświecac tyle godzin że swojego życia za darmo? To, że jest siostrą nie oznacza że masz dla niej pracować za free
  • Odpowiedz
@manjobanjo: wiesz, czasem korzystałam z pomocy brata przy dzieciach ale doraznie- i to na godzinkę albo dwie. Mam troje dzieci, ale pamietam gdy miałam dwójkę i tez nie było łatwo. Powiem Ci jedno- NIE DAJ SIĘ WYKORZYSTYWAĆ. Ja pracuję również, ale to do mnie należy zatroszczyć się o to gdzie dzieci będą podczas wakacji. Na pewno nie zwaliłaby tego komuś na głowę i to za darmo. Od rana do późnego
  • Odpowiedz
@rzepicha_slowianka: no właśnie u mnie w rodzinie to się wydaje jakieś normalne, niedawno siostra pytała czy nie przyjadę pod Berlin na trzy dni bo ma jakieś spotkanie i ktoś musi zostać z dzieckiem. Jak powiedziałam że z testami mnie to wyjdzie z 800 zł i nie chce mi się cały dzień jechać, jeden posiedzieć i znów cały dzień wracać to nic nie powiedziała że mi odda albo i nadłoży
  • Odpowiedz