Wpis z mikrobloga

#gielda #bitcoin #xtb
Jakoś pół roku temu kupiłem sobie BTC na xtb. Teraz jak chce sprawdzić te operacje to jej nie ma. W żadnej histori nie widnieje i nie ma informacji. Najlepsze jest to, że mam -105% zysku ale ceny za jaką kupiłem nie ma. Nie rozumiem za #!$%@? co się dzieje. Dodatkowo te wyliczenia też się nie zgadzają bo nie spadł na tyle żebym miał -70% nawet więc potrzebuje pomocy ekspertów z wypoku
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@Zekashi przede wszystkim płacisz za każdy dzień trzymania tego zakładu, więc jak nie miałeś za co płacić to chyba wiesz co się stalo
  • Odpowiedz
@cryptonews_win: Tak jakby gram na akcjach od paru lat i nie wiem czemu byłem pewien, że to normalna operacja. Na innych krypto też nie było problemu jak kupowałem ale to krótkie pozycje były więc idk.
@skandal567: Jak by mogła xD Kupiłem jakiś tam kawałek bitcoina dla żartu troszkę więc dużo mi nie zmienia
  • Odpowiedz
Gdzieś 2x w ciągu 3 lat?


@Zekashi: I to cały staż? I zysk zrealizowany?

A tak do meritum: wszedłeś "dla żartu" w jakiś zmutowany XTB-owskim genem pokraczności niby-kontrakt na BTC. Na szczęście na niewielkim lewarze. Pozycji być może nie widzisz dlatego, że została zlikwidowana i po zabawie.
  • Odpowiedz