Wpis z mikrobloga

Głąby z commentary i fame. Ja wiem, ze Wam ksiegowe prowadza dzialalnosc a prawnymi aspektami sklepu zajmuje sie prawnik ale przynajmniej prowadzac dzialalnosc wypadaloby znac jej podstawy. KAZDY SKLEP ONLINE ZGODNIE Z POLSKIM PRAWEM MUSI POSIADAC REGULAMIN czego Laluna nie ma na ig i nie wysyla w wiadomosciach prywatnych. Jest to sprawa dla UOKIK a nawet dla Europejskiego Rzecznika Praw Konsumenta bo prowadzi sprzedaz transgeniczna. A jak wiemy jakie potezne kary nalozyl UOKIK na naszych influ to tutaj pieknie sobie zarobi. Tylko ludzie musza w mailu to zglosic do urzedu.
I skoncz Boxdel #!$%@?, ze dowodow nie ma. Sa i to oczywiste. Ale uwazam, ze to UOKiK ma ją ukarac plus prokuratura za podrobki ale w fame niech bedzie naszym klaunem i niech sie dalej poniza. A dymy robi piekne.
#famemma #wardega #wataha #revo #zebo #boxdel #uokik #nitro #thenitrozyniak #nitrozyniak
  • 7
  • Odpowiedz
@corryand: Dokładnie. Nie przyjmuje również zwrotów to też chyba do UOKiK.
Prawdopodobnie sprzedając przez FB nie wystawia ani faktury ani paragonu - to sprawa do skarbówki.
Ściąganie podróbek z zagranicy to już chyba urząd celny.
Prokurator chyba tylko za rozprowadzanie podróbek. A sprawy nie trzeba zgłaszać do prokuratury czy policji, wystarczy dać cynk firmie oryginalnej ona już wyśle swoich prawników i wszystkim się zajmie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
Ostatnie zdanie kluczowe. Szkoda, że Wardęga nie wykazuje podobnego zaangażowania w inne rzeczy jak chociażby pierwsza z brzegu zapowiadana afera budowlana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rafiki89: oczywiscie, ze do UOKiK bo kazdy ma prawo zwrotu do 14 dni bez podawania przyczyny. Mozna rowniez odstapic od umowy zakupu nawet przed otrzymaniem produktu. I nie ma zadnego prawa ponad to. Sa tylko produkty, ktorych jest zakaz zwrotu typu leki, otwarte kosmetyki, szybko psujace sie jedzenie etc.
Wiem bo juz nie jedna firme dzieki UOKiK #!$%@?, ktora mnie #!$%@? na kase czy gwarancje chciala ale nie ze mna te
  • Odpowiedz