Wpis z mikrobloga

Paradoksalnie najciekawsze wykłady prowadzi koleś, który przez 4-5 wykładów zawsze na początku jest niemiły, mówi, że po co chodzimy na jego wykłady, narzeka, że nie cierpi prowadzić wykładów, śmieje się, że Polacy są porąbani, że tak masowo jeżdżą na groby i wywala ludzi z sali jak mu przeszkadzają.

A zarazem tak fajnie prowadzi wykłady, ze pierwsza godzina mija naprawdę szybko :)

#wykopparty #wykoppiwo #gdansk #trojmiasto Po raz kolejny ogłaszam nasze sobotnie piwo, może ktoś jeszcze to przeczyta, więc będę tym jeszcze parę razy Wam spamować :)
  • 23
@Luxik: ja dzisiaj mialam juz na serio ekstemalny wyklad dla 2 osob, a mi jak na zlosc sie zachcialo spac... Stoczylam wielka walke ze soba ... No ale teraz do domku :)
@Luxik: nie no u mnie zapisalo sie z 10, byl moment ze chodzily 4, gosciowa chyba na dobre przestala,wiec zostaly 3, a dzisiaj jeden koles nie przyszedl... Ale w tamtym roku byl taki modul na ktory ze 150 osob czy cos, chodzilam tylko ja, kolezanka i kolega :3 no i czas stracony ale sumienie czyste :3
@tusiatko: To po co się zapisujesz na dodatkowe wykłady, jak uważasz, że to strata czasu?

Jeszcze dziś na 8:10 miałem rosyjski, tak zajebiście mi się nie chciało, przychodzę, stoimy pod salą i nagle jakaś syrena wyje. Wszyscy tacy okrutnie zamuleni, każdy ma to gdzieś, po czym przychodzi taki /cieć/ i mówi, że mamy opuścić lokal, okazało się, że alarm przeciwpożarowy nam dziś z rana zrobili :)
@Luxik: tamto nie bylo dodatkowym wykladem, tylko u nas nie ma tak naprawde obowiazku chodzic. A ten wyklad teraz to wrecz przeciwnie, sama wybralam i jestem z siebie dumna, bo nie poszlam na latwizne jak wiekszosc... A przeciwpozarowy raz mialam jak siostre w pracy w laboratorium odwiedzalam, ale frajda byla :D
@tusiatko: No u nas też nie sprawdzają obecności, tylko jeden #!$%@? wykładowca był, co sprawdzał, mimo, że wykłady powinny być nieobowiązkowe.

Mi się ten alarm podobał, rosyjski szybciej zleciał, więc nie mam powodów do narzekań. No i jeszcze w miarę ładna pogoda była, bo potem jak po 3h zajęć wyszedłem z budynku, to już padać zaczęło : /
@tusiatko: Ja jeszcze 3h zajęć niby mam, a tak mi się nie chce, niedługo mam takie mega beznadziejne ćwiczenia... : / Na które nawet się nie przygotowałem, więc znowu będę musiał udawać, że mnie nie ma :P

@Frostoriginal: O, ja mam wydział tuż koło straży pożarnej, to daleko do nas nie mieli :D A jak siedzisz w Gdańsku, to dawaj na wykopowe piwo z nami w sobotę :>
@tusiatko: Jeszcze tego by mi brakowało, żeby na wykładach mnie o cokolwiek pytali... Wykłady są od tego żeby słuchać i prowadzić dyskusję ze studentami i wykładowcą, a nie od tego, żeby stresować biednych studentów : /