Wpis z mikrobloga

Mówcie co chcecie ale dla mnie idealnym rozwiązaniem dla trójkąta Zdzir/Domi/Oliwka by było, aby Zdzir wybrał Domi, a ta odpuliła go przy kolejnym Rajskim Rozdaniu w formie zemsty.
PS: Dla mnie największym przegrywem jest Zdzir i on powinien dostać w komentarzach najbardziej po tyłku!!! W sumie już żigom tymi wywodami kto lepszy lub gorszy - czy Oliwka czy Domi - zarówno jedna jak i druga wyszły na głupie baby - przewalone że dzieciaki i młodzież oglądają takie "wzorce" i potem wydaje się że tak kobiety powinny się zachowywać aby utrzymać przy sobie faceta. Gdyby Oliwka miała do siebie szacunek to za sam fakt że się Zdzir zastanawia to kopnęła by go w dupę, a Domi na wieść że tak ją potraktował Zdzir powinna zamknąć mu drogę do powrotu. Ktoś powie że to walka o utrzymanie w hotelu - litości: ośmieszenie się przed widzami programu nie jest tego warte.
#hotelparadise
  • 8
@Rosalinea: mi się wydaje że to krótka piłka będzie - na rajskim jedna z dziewczyn wyleci jak nie wcześniej, dlatego nie zakładam że to długo potrwa - produkcja pewnie chciała zrobić fajną pandorę i taka wyszła - drama nie będzie trwała więcej niż jeden odcinek moim zdaniem.
@kipman1: Przecieki mówią, że odpadnie Eliza , a za nią pójdzie Jay, bo Marika się upierała, żeby wywalić Elizę... zobaczymy... Ale już się martwię o Ciebie, bo chyba w depresję wpadniesz jaki Twoi ulubieńcy odpadną...