Wpis z mikrobloga

Ta gra to strata czasu, robienie tych durnych sbc, rozgrywanie dziesiątek meczy tylko po to aby finalnie otrzymać jedno wielkie g...no. Serio piszę, ta gra nie nagradza ludzi którzy sporo grają, EA ma graczy w d..., chodzi jedynie o sprzedaż fifa pointsów nic więcej. Naprawdę nie warto poświęcać swojego czasu na tą grę, jest cała masa innych ciekawych i mniej frustrujących pozycji. Jedyne co się opłaca w Fifie to handel, bo dość łatwo można zarobić coinsy, wtedy można sobie kupić jakichś tam piłkarzyków, ale silenie się na robienie tych setek sbc, jakichś zadań to jest kompletny bezsens i strata czasu, na 99% nic ciekawego nie wypadnie z tych ich "darmowych" paczek. Gra jest ustawiona na robienie z graczy idiotów, którzy w kółko mają robić zadania od EA i mieć jakąś złudną nadzieję... Gracze fify są jak chomiki w kołowrotku, które kręcą się bezsensownie w kółko.
#fifa22 #fut
  • 9
ań to jest kompletny bezsens i strata czasu,


@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: Jedynie zostają sezony gdzie nie zarabia się coinsów i wirtualne z rozwijaniem awatara, te ujki znowu wystawią we wrześniu aktualizację składów za 250 ziko, jak zobaczę znowu że dodali #!$%@? upiększanie stadionu to #!$%@?ć ich, te #!$%@? nalepki i #!$%@?ące trofea są tak marne, że ja #!$%@?, nie widać rozwoju. Pozdro!
@mk321: Ja kupiłem tylko i wyłącznie ze względu na to że przesiadłem się na nową konsolę ps5 (wersja digital), a starą Fifę 18 miałem na płycie, więc nie mogłem już jej odpalić na ps5. Na początku mocno się wczuwałem i sporo grałem, ale z czasem dostrzegłem że to bez sensu bo gra mówiąc potocznie nie oddaje, pomimo że gracz się stara i sporo gra. Więc dałem sobie spokój. Nie jestem jakimś
@Licencjusz_HERE: przecież te 250zl za grę to grosze, a jak ktoś tak bardzo liczy każdą złotówkę to na konsoli możesz sobie zrobić 5 czy 8 kont, na każdym rozegrać po 1 meczu dziennie na afku w jakimś skład battles byle odblokować rynek i supercoinsy ci zapłacą 120 za każde takie konto. Jak już ktoś żałuję pieniędzy to w ciągu tygodnia może sobie odbić ten wydatek w sposób, który podałem że o
@bart0sz: Chyba mnie nie zrozumiałeś. Mnie ta gra po prostu znudziła, ze względu na to że jest do bólu ustawiona. Na TOTS zrobiłem chyba ze 180 paczek, naprawdę poświęciłem sporo czasu, nie wypadł mi żaden piłkarz TOTY, żaden, nawet z paczek 25x84 i 25x83 czy coś takiego, bo sobie zachowałem te paki. Teraz jak są TOTS zrobiłem 40 paczek tylko, wyleciał jakiś szajsmen Rodri króry chyba wszystkim wypada masowo. Po prostu
@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: rozumiem, ale odpisywałem komuś apropo ceny, która w tej grze akurat można odbić w moment stosunkowo bezboleśnie jeśli komuś na tym zależy. Co do Twoich argumentów to się zgadzam, wiele w tej grze zależy od szczęścia w paczkach, ale też nie oszukujemy się, zawodnicy sami nie grają i na pewnym poziomie za +1 do statow trzeba dopłacić gruba kasę, a jakiejś mega dużej różnicy to nie robi.
@bart0sz: Ja jestem przeciętnym graczem, ci lepsi zawodnicy sporo mi pomagają w grze, wiadomo że jakiś pro gracz by mnie zwykłymi złotymi ograł, nie mam co do tego złudzeń. Zresztą po to się gra żeby pośmigać jakimiś wypasionymi zawodnikami, nawet dla zabawy. Ale niestety, polityka EA idzie w tą stronę aby jak najmniej radości z grania dać graczom, ma się zgadzać jedynie kasa ze sprzedaży fifa poinsów, tylko na tym im
@bart0sz: Ja też nie oczekuje nie wiadomo czego, żeby mi cała drużyna TOTY albo TOTS wyleciała z paczek. Cieszył bym się z jednego dobrego zawodnika, nawet niewymiennego to bez znaczenia. No ale do k... nędzy, 180 paczek, godziny poświęcone na robienie sbc i żaden TOTY nie wyleciał teraz na TOTS jakiś Rodri wart 30k, nad którym nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. To ile miałbym tych paczek robić żeby cokolwiek
@LysiejacyKonkubentTwojejMatki: no ja miałem na toty jakieś 300 paczek i wszystkie duplikaty mielilem dalej w wymiany i trafiłem kilka kart. Teraz zacząłem otwierać paczki ale w każdej trafiam jakieś niewymienne duplikaty i muszę przepalać dalej, a to mnie męczy haha Moim zdaniem i tak za dużo dobrych kart w tym roku jest, wolałem grać złotymi czy informami i cieszyć się z trafienia jakiejkolwiek ikony tak jak np w 19 albo chociaż