Wpis z mikrobloga

@Szumimiwelbie: Idąc dalej logiką ruskich propagandzistów, skoro po oblaniu farbą ambasadora Polacy w ramach ruskiego odwetu mogą zostać uwikłani w ten konflikt, to po zatopieniu krążownika Moskwa w ramach ruskiego odwetu na Kijów powinna spaść atomówka. xDDD
@Szumimiwelbie: Kiedyś pisałem jakieś gowno jak zwykle i jakiś kacap się przyznał do bycia kacapem i trochę gniłem bo nie chodziło mi o jakieś demaskację tym bardziej ze w pewnym momencie sam przestałem ogarniać o czym pisze xD No ale jak on to ujął my ci zachodni to tylko na Only Fansy potrafimy czas poświęcać na oglądanie ich dziewczyn xD ze tak go ten fakt zabolał ze aż musiał się tym
@Szumimiwelbie: tu nie chodzi o to, że się boimy, ale o to, że w naszym państwie ktoś sobie urządza samosądy. Gościu nie zostal wydalony i jako ambasador powinien być chroniony. Jak będzie tu wbrew woli Polaków to co innego, ale póki co Ukraińcy powinni zbastować, bo nie są u siebie. Jak chcą nawalać w ruskich to wypad do siebie. Chyba że już pozwalamy żeby ludzi z Rosji przebywających w Polsce oblewać