Wpis z mikrobloga

Jestem w stanie zrozumieć osoby które oblały farbą ambasadora,ale właśnie po to są służby by takich sytuacji nie było. Nie mamy gwarancji że w Moskwie naszego ambasadora też nie zaatakują farbą,albo jeszcze gorzej. I tu jest problem.
#ukraina #rosja #wojna
  • 15
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 53
@janusz002: w punkt ale wykopki nie rozumieją zasad prawa międzynarodowego, na chwile obecną nie jesteśmy w stanie wojny z Rosją więc obowiązują nas traktaky międzynarodowe. Niemcy potrafili utrzymać porządek u siebie.
  • Odpowiedz
@janusz002: A ja nie jestem w stanie zrozumieć czemu martwisz się o jakiegoś starego dziada siedzącego w ciepłym #!$%@?łku zamiast o kilkadziesiąt tysięcy Polaków przebywających obecnie na terenie Rosji
  • Odpowiedz
@rezydenttomek: No nie wiesz? Jak oblejesz ruskiego ambasadora farbą, to polskiego ambasadora zabiją i zgwałcą (niekoniecznie w tej kolejności). Lepiej nie szczekać na ruskich, bo takie szczekanie tylko ich prowokuje i przedłuża wojnę, ta dziennikarka to powinna umyć temu ambasadorowi stopy i wytrzeć w swoje włosy jak Maria Magdalena.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gawol_1: To wolny kraj, a nie kacapland i mam prawo ośmieszać się swoją ignorancją. No chyba, że wolałbyś inaczej? Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie wojny, więc obowiązują cię traktaty międzywykopkowe. Niemcy potrafią utrzymać u siebie porządek.
  • Odpowiedz